27-28 травня у “Київській фортеці” відбудеться родинне свято “Kyiv Weekend Fest” з концертами та квестами.

Про це повідомляють організатори у facebook.

На гостей фестивалю чекають майстер-класи з народних ремесел (гончарство, ковальство, лозоплетіння, витинанки, валяння, розпис керамічних дзвіночків), справжні козацькі розваги, дитячі майстер-класи та анімації, квести та конкурси для дітей та дорослих.

А також покази української етно-моди, виступи солістів, фольклорних колективів, етно-рок груп, ярмарок товарів українського виробництва та прикладного мистецтва.

Початок о 13:00, вхід вільний.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/na-zhal-malo-hto-znaye-shho-kiyivska-fort-e1495804491518.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/na-zhal-malo-hto-znaye-shho-kiyivska-fort-150x150.jpgadminКультураСуспільствоKyiv Weekend Fest,Київ,Київська фортеця,сімейне свято27-28 травня у 'Київській фортеці' відбудеться родинне свято 'Kyiv Weekend Fest' з концертами та квестами. Про це повідомляють організатори у facebook. На гостей фестивалю чекають майстер-класи з народних ремесел (гончарство, ковальство, лозоплетіння, витинанки, валяння, розпис керамічних дзвіночків), справжні козацькі розваги, дитячі майстер-класи та анімації, квести та конкурси для дітей та дорослих. А...| Київської області та України | Kiev Time