Ср. Лип 24th, 2024

Каністерапія в дії: у Києві пройде перший масштабний фестиваль коргі “Коргія 2023”

Каністерапія у Києві. Перший масштабний фестиваль коргі Коргія 2023Каністерапія у Києві. Перший масштабний фестиваль коргі Коргія 2023

Літо 2023 розпочнеться для киян та гостей міста першим масштабним фестивалем вельш коргі «Коргія 2023» на якому буде встановлений рекорд України – реєстрація найбільшого скупчення коргі в одному місці . Захід має глобальну та корисну місію — популяризація каністерапії, що допоможе у реабілітації військових, ВПО, людей з ПТСР й іншими розладами психіки.

Фестиваль «Коргія 2023» приурочений до Міжнародного дня коргі та пройде 4 червня на території спортивно-розважального комплексу «Х-PARK». Мета заходу — створення свідомого ком’юніті любителів коргі та поширення знань з особливостей породи у догляді та вихованні, а також популяризація каністерапії як різновиду пет-терапії.

Наша країна живе у таких реаліях, де актуальним стали діагностика та лікування розладів психіки. Особливо гостро стає питання з ПТСР (посттравматичний стресовий розлад), який зустрічається у військових, внутрішньо переселених людей та мешканців України, що пережили бойові дії та й загалом у всіх людей різного віку та статі, що чули вибухи, бачили військову техніку, відправили боронити нашу землю своїх рідних, друзів або знайомих. Одним з дієвих методів лікування, який застосовується з початку 20-х років XX століття, є каністерапія — вид пет-терапії з залученням собак у лікуванні стресу та інших захворювань таких як депресія, аутизм, тривожність, проблеми серця, а також для покращення реабілітації після травм чи операцій.

Організатори заходу компанія корисних ласощів для тварин Dog’s Joy, івент-агенція Holy Sweets та військовий інноваційно-реабілітаційний центр «База 4.5.0.» вирішили об’єднати коргі-спільноту та залучити до цього веселого, милого, але дієвого способу лікування та показати, що корисними для нашої перемоги та відновлення можуть бути навіть песики. Отже, кожен з нас може зробити чиєсь життя кращим або навіть врятувати його.

Команда ІРЦ «База 4.5.0.», яка займається питаннями соціальної реабілітації, ресоціалізації та реадаптації (оздоровча, фізична, професійна, освітня, психологічна) Захисників України, Ветеранів, Бійців, що отримали поранення та їх родин, дітей з інвалідністю, родин ВПО проводить щоденні заходи з каністерапії і має великі позитивні результати.

Ірина Федосенко, керівник кінологічного центру «К-9. База 4.5.0.»
Ірина Федосенко, керівник кінологічного центру «К-9. База 4.5.0.»

 На «Коргія 2023» відбудеться лекція «Каністерапія: шлях до серця», яку проведе керівник кінологічного центру «К-9. База 4.5.0.», волонтер, каністерапевт, дресувальник, інструктор вищої категорії та суддя національної категорії Ірина Федосенко.

Ірина Федосенко розкриє всю суть каністерапії, розповість про різні види цієї терапії та напрямки її діяльності. Ви дізнаєтесь про процес відбору собак для роботи з каністерапією, підготовку та навчання песиків. Ірина розкаже про особливості породи вельш-коргі як собаки-помічника. Лекція не обмежуватиметься теоретичною частиною, слухачам буде запропонована практична робота з каністерапії, також залишиться час для питань і відповідей, де ви зможете дізнатись про каністерапію та коргі все, що вас цікавить.

Команда каністерапевтів «К-9. База 4.5.0.»  поділиться власним досвідом та результутатами роботи.

Також на відвідувачів фестивалю та їхніх пухнастиків очікуватиме насичена програма з різноманітних призових змагань і конкурсів, де кожен коргі зможе проявити себе повною мірою, ігрові зони та зони активності, цікаві лекторії від професійних кінологів. Для гарного настрою охочі зможуть зробити круті знімки у фотозоні або придбати унікальні презенти на благодійному ярмарку сувенірів та товарів для собак. Підкріпитись їжею та напоями можна на фудкорті з гриль-баром. А для чотирилапих друзів буде організовано ексклюзивний дог-бар з водою та хрумкими ласощами.

Родзинкою фестивалю стане реєстрація найбільшого скупчення коргі в одному місці та фіксація рекорду України. Тож запрошуємо усіх корголюбів і їхніх пухнастиків до участі в першому масштабному фестивалі вельш коргі «Коргія 2023»! Для рекорду важливий кожен хвостик!

За останній рік до Києва переїхала достатня кількість ВПО разом зі своїми коргі. Ми люб’язно запрошуємо ці родини приєднатись до київської тусовки і з нетерпінням чекаємо на івенті!

Фестиваль вельш коргі «Коргія 2023» відбудеться:

4 червня з 10:00 до 16:00

Київ, Спортивно-розважальний комплекс “Х-PARK”

Реєстрація на фестиваль за посиланням: «Коргія 2023» 

(реєстрація та організаційний внесок для кожного коргі обов’язкові, для людей вхід вільний)

Організатори фестивалю:

“Dog’s Joy” – компанія корисних ласощів для тварин

“Holy Sweets” – івент-агенція

“База 4.5.0” – військовий інноваційно-реабілітаційний центр

Підтримка фестивалю:

Компанія “Josera” – німецький виробник кормів для собак та котівRelated Post