В КК “Київавтодор” спростували інфрмацію про стихійне руйнування мосту.

Зранку, 5 лютого, в соцмережах поширили фото, на яких видно, як від конструкцій Повітрофлотського мосту в Києві відламуються шматки бетону. Зокрема, про це в Facebook повідомила спільнота dtp.kiev.ua.

“Великі шматки бетону відламуються від конструкцій мосту і падають на проїжджу частину. Так зване “осипання” відбулося на непарній стороні проспекту у бік центру Києва”, – йдеться у повідомленні. 

Пізніше в КК “Київавтодор” спростували інфрмацію про стихійне руйнування мосту, повідомивши, що співробітники підприємства протягом 3 останніх діб виконували роботи по превентивному сколюванню бетону на елементах шляхопроводу.

 

“На фото, що тиражуються у засобах масової інформації, зображено зняті робітниками частки бетону”, – йдеться у повідомленні.

У “Київавтодорі” зазначають, що вказані роботи є плановими та будуть тривати протягом ще кількох ночей.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Солом’янському районі Києва повели роботи з капітального ремонту шляхопроводу.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/1-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/1-1-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоКК "Київавтодор",Повітрофлотський містВ КК 'Київавтодор' спростували інфрмацію про стихійне руйнування мосту. Зранку, 5 лютого, в соцмережах поширили фото, на яких видно, як від конструкцій Повітрофлотського мосту в Києві відламуються шматки бетону. Зокрема, про це в Facebook повідомила спільнота dtp.kiev.ua. 'Великі шматки бетону відламуються від конструкцій мосту і падають на проїжджу частину. Так зване 'осипання'...| Київської області та України | Kiev Time