Через перебої з електропостачанням у трамваї Pesa із затримкою спрацювала система екстреного гальмування.

В столиці проти ночі 19 грудня розбився один з вагонів нового трамваю Pesa. Як повідомляє видання ЦТС із посиланням на КП “Київпастранс”, за попередніми даними інцидент стався через погіршення погодних умов та перебої в електропостачанні.

У “Київпастрансі” повідомляють, що через снігопад громадський транспорт Києва рухався не за графіком. Це призвело до зіткнення двох трамваїв, які рухалися маршрутом один за одним. В умовах обмеженої видимості водій трамваю Pesa не зміг вчасно зупинити вагон, оскільки через можливі перебої з електропостачанням система екстреного гальмування спрацювала не одразу.

Наразі обидва пошкоджені трамваї знаходяться в депо, а за фактом інциденту проводиться службове розслідування.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Київ доставили нову партію низькопольних трамваїв польського виробництва Pesa. 

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/2094611.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/2094611-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоКП "Київпастранс",трамваї PESAЧерез перебої з електропостачанням у трамваї Pesa із затримкою спрацювала система екстреного гальмування. В столиці проти ночі 19 грудня розбився один з вагонів нового трамваю Pesa. Як повідомляє видання ЦТС із посиланням на КП 'Київпастранс', за попередніми даними інцидент стався через погіршення погодних умов та перебої в електропостачанні. У 'Київпастрансі' повідомляють, що...| Київської області та України | Kiev Time