Нд. Тра 19th, 2024

Новоукраїнська поліція осліпла і оглухла

Лип19,2021
Новоукраїнська поліція осліпла і оглухла

Поліція і міська влада Новоукраїнки місяцями не помічає безладу і порушень прямо біля будівлі міської ради.

Таке враження, що всі поліціанти Новоукраїнки осліпли й оглухли! Авже ж, класно бути і “сліпим”, і “глухим”, а ще й видавати себе за дурного – “моя хата скраю – нічого не знаю”. І не помічати того, що відбувається вже кілька років.

Поліція і міська влада Новоукраїнки місяцями не помічає безладу і порушень прямо біля будівлі міської ради. Виявляється, вони довідались про це тільки проводячи моніторинг Фейсбука . Про цей випадок повідомляє Андрій Максюта

Я розумію, що тут, в Новоукраїнці, закоренілі обранці чиновники вважають спільну територію майже «своєю особистою», ці «властеліни» мабуть впевнені, що це їх «Королівство»…Розумію, що тут поняття «кум-брат-сват» – всюди куди не глянь. Розумію, що не офіційним девізом у них, мабуть, є: «Вони приїхали і поїдуть, а нам тут жить», АЛЕ закликаю поліцію працювати і виконувати свої повноваження. На фото – наявне порушення статті 152 Адмінкодексу. Порушення Правил благоустрою і порушення Правил дорожного руху! Під час проведення земляних робіт розрита яма має бути огороджена належним чином! А враховуючи, що зовсім поруч (на відстані витягнутої руки) пішоходні переходи, проїздна частина, тротуарна частина і вхід в дитячий центр «Зоріт» – ТУТ МАЄ БУТИ ОРГАНІЗОВАНО ВСІ ВІДПОВІДНІ ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ ЗГІДНО НОРМ І ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ ТА ПРАВИЛ ДОРОЖНОГО РУХУ!!! Чи треба тільки щоб (не дай Бог) впав хтось туди?! Тільки тоді зашевеляться правоохоронці?!

Повторно реєструю скаргу, бо минув рівно тиждень, а реакції НУЛЬ!!!Телефонував вчора дільничний інспектор і хоче мене опитати відносно цієї ями)) Каже: «моніторили соцмережі і знайшли моє відео, тому хоче опитати мене на предмет того, що я бачив»)) Тобто, я бачив і бачу, а вони живуть, ходять, їздять по Новоукраїнці і нічого не бачуть???

А як же офіційно зареєстроване поліціянтом Кошелем повідомлення про правопорушення в телеграм-каналі «Безпечна Новоукраїнка» 9 червня 2021 року ?! Чи обіцяна перевірка зупинилася і не почавшись – бо, ймовірно, вийшли на ще одного Кошеля, але вже з мерії?! Чи не знають поліціянти, що вони уповноважені на складання адмінматеріалів по ст.152 КУпАП за порушення державних стандартів і норм у сфері благоустрою? Чи може правила дорожного руху не для всіх?! Чи не знають як матеріали оформляти? То може нехай з ГУНП навчання їм проведуть?! А заодно і перевірять інформацію про конфлікт інтересів і те, де діваються заяви та повідомлення про правопорушення!Фото зроблені сьогодні, 16 червня 2021 року.Не змінилося за тиждень нічого… Бур‘яни лише підросли

Новоукраїнська поліція осліпла і оглухла
Новоукраїнська поліція осліпла і оглухла
Новоукраїнська поліція осліпла і оглухла
Новоукраїнська поліція осліпла і оглухла
Новоукраїнська поліція осліпла і оглухла

І за цим слідує низка запитань:

Чому вже декілька місяців ніхто нічого не бачить , в той час , коли прості громадяни наражаються безпеці ? Де в цей час були посадові особи Новоукраїнської міської ради та поліція? (А тут чомусь згадалося прислів’я “Малий злодій біжить, а великий лежить”. Нічого не нагадує??)

Чому керівники Новоукраїнської відділу поліції не займалися цією справою? Чекали пост на Фейсбуці ?

Здається, що на ці “вічні” запитання ми так і не дочекаємося відповіді. Тут висновок один: це спільний комерційний проект міського голови і виконавців.

Тому – “табу” і незрячість

Новоукраїнська поліція осліпла і оглухлаRelated Post