Чт. Лип 18th, 2024

Обов’язковий карантин для всіх, хто в’їжджає у Польщу – докладно про новацію

Чер25,2021

Українцям дозволено приїхати в Польщу лише на роботу, з туристичною метою – не впустять

Польща запроваджує обов’язковий 10-денний карантин для всіх іноземців, які приїхали не з Шенгенської зони. Відповідно, під обмеження потраплять й українці. Причина – швидке поширення нових штамів коронавірусу. Урядове рішення набуло чинності сьогодні. Від ізоляції можуть звільнити після 7-ми днів карантину в разі отримання негативного тесту на COVID-19. Подробиці розповіла кореспондентка “5 каналу” Валерія Кірічєва.

 

Українцям дозволено приїхати в Польщу лише на роботу, з туристичною метою – не впустять. Працівникам після в’їзду необхідно пройти обов’язковий 10-денний карантин, за умови, якщо немає документа про вакцинування двома дозами препарату, а після другого етапу щеплення не пройшло 14 днів. В іншому разі можна пройти 7-денний карантин, але за умови, якщо на 5-й день перебування в країні здати тест на коронавірус і отримати негативний результат. Водночас осіб, які заїжджають у Польщу транзитом і перебувають у країні щонайбільше добу, такі обмеження не стосуються.

Не очікували обмежень для українців польські роботодавці, які намагаються в найкоротші терміни розв’язати ситуації з новоприбулими працівниками.

“Ми звернулися знову до наших контрагентів, які організовували нам перебування для наших працівників на карантині, аби у швидкому порядку, впродовж декількох годин знайти місця для карантину відповідні і найвищого рівня для наших працівників, які приїдуть передусім сьогодні в четвер і завтра, у п’ятницю”, – розповів представник агентства праці EWL Group Анатолій Зимнін.

Нагадаємо, у Бразилії за минулу добу, 23 червня, виявили рекордну кількість нових хворих на COVID-19 від початку пандемії, а у Великій Британії – найбільше хворих із лютого.Related Post