В організації Femen заявляють, що так вони відреагували на “битву червоних кнопок” між лідерами США та КНДР.

Активістка Femen Олександра Нємчинова, яка раніше влаштувала перформанс  в наметовому містечку протестувальників біля Верховної Ради, провела акцію біля посольства США в Києві.

Загримована під президента США Дональда Трампа жінка із написом “Містер Велика Кнопка” на тілі  роздяглася перед посольством США. В організації Femen заявляють, що так вони відреагували на “битву червоних кнопок”, яку нещодавно влаштували президент США Дональд Трамп і глава КНДР Кім Чен Ин.

“Femen закликає світову спільноту втихомирити статеву гігантоманію двох закомплексованих недоумків. Подібна риторика повертає цивілізацію в часи холодної війни з її культом ядерного кийка і гегемонії насильників. Панове президенти, якщо бог обділив вас кнопкою, це ще не привід для знищення світу!”, – йдеться у заяві на офіційному сайті Femen. 

Нагадаємо, раніше активістка Femen Олександра Нємчинова оголилася на території наметового містечка під Верховною Радою. Туди жінка завітала із веслом в руках та нецензурними гаслами, написаними на тілі.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/thumbnail_IMG_1041-678x381.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/thumbnail_IMG_1041-678x381-150x150.jpgYuliyaКиївПодіїFEMEN,Посольство СШАВ організації Femen заявляють, що так вони відреагували на 'битву червоних кнопок' між лідерами США та КНДР. Активістка Femen Олександра Нємчинова, яка раніше влаштувала перформанс  в наметовому містечку протестувальників біля Верховної Ради, провела акцію біля посольства США в Києві. Загримована під президента США Дональда Трампа жінка із написом 'Містер Велика Кнопка' на...| Київської області та України | Kiev Time