На трьох з одинадцяти київських пляжах у зв’язку з перевищенням мікробіологічних показників за станом на 6 червня може бути введено тимчасову заборону на купання.

Про це повідомила заступник начальника відділу безпеки середовища і життєдіяльності ГУ Держпродпотребслужби в Києві Оксана Галюк.

Лист з відповідною рекомендацією управління державного контролю за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Госпродпотребслужби в місті Києві направило КП «Плесо». Це пляжі озер Райдужне і Тельбін у Дніпровському районі, а також Вербне в Оболонському районі.

Нагадаємо, раніше заступник голови Київської міської держадміністрації Петро Пантелєєв повідомив, що в Києві всі 11 міських пляжів, які готували до початку купального сезону, отримали відповідні паспорти і готові приймати відпочиваючих. При цьому три пляжі ( «Дитячий», «Золотий» та «Пуща-Водиця») отримали оцінку відповідності європейським стандартам «Блакитний прапор».

Джерело: Слово і Ділоhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/plyazhi-Kiyeva.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/plyazhi-Kiyeva-150x150.jpgКиївЕкологіяСпортСуспільствовідпочинок,Вода,Київ,пляжНа трьох з одинадцяти київських пляжах у зв'язку з перевищенням мікробіологічних показників за станом на 6 червня може бути введено тимчасову заборону на купання. Про це повідомила заступник начальника відділу безпеки середовища і життєдіяльності ГУ Держпродпотребслужби в Києві Оксана Галюк. Лист з відповідною рекомендацією управління державного контролю за дотриманням санітарного законодавства...| Київської області та України | Kiev Time