Учора, близько 6-ї години ранку до Бориспільського відділу поліції надійшло повідомлення про крадіжку коштів зі скриньки, що призначались, як допомога для учасників АТО.

Про це повідомляє  “ВІСТІ“.

Виклик про крадіжу надійшов до поліції сьогодні, близько 6-ї години ранку. Працівники центральної районної лікарні помітили, що із скриньки, в яку збирали фінансову допомогу учасникам АТО, зникли гроші.

Медики детально описали імовірну зловмисницю, а патрульні негайно розпочали пошуки. Затримали особу, що могла бути причетною до крадіжки, неподалік лікарні, біля центрального ринку. Витратити кошти вона не встигла.

Інспектори доставили громадянку до Бориспільського відділу поліції та передали слідчим.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/1522327007_5787.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/1522327007_5787-150x150.jpgadminБориспільКиївська областьКриміналПодіїСуспільствоУчора, близько 6-ї години ранку до Бориспільського відділу поліції надійшло повідомлення про крадіжку коштів зі скриньки, що призначались, як допомога для учасників АТО. Про це повідомляє  'ВІСТІ'. Виклик про крадіжу надійшов до поліції сьогодні, близько 6-ї години ранку. Працівники центральної районної лікарні помітили, що із скриньки, в яку збирали фінансову допомогу...| Київської області та України | Kiev Time