Столичні “автохами” не перестають дивувати і викликати величезну кількість негативу на свою адресу. Так, під приціл мешканок столичної Оболоні потрапив черговий винахідливий водій, який знайшов для свого “залізного коня” дуже невдале місце.

Відповідні кадри з місця події оприлюднив журналіст Влад Антонов у соціальній мережі facebook.

Як виявилося, ініціаторами стали місцеві мами, які вирішили покарати власника позашляховика Mitsubishi Pajero за те, що він заблокував вхід до дитячого садку.

“Пішла одна губна помада та листок паперу. Сподіваємося, спрацює. Громадяни, коли паркуєтеся, дивіться по боках! Прохання не телефонувати нам з погрозами звільнити з органів та закрити в застінках на Володимирській, це були не ми. У нас немає помади, ми інакше працюємо”, – підписав кадри автор публікації.

Користувачі мережі теж відреагували на події, висловивши свою думку в коментарях під постом.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/09/avtoham.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/09/avtoham-150x150.jpgadminПодіїСуспільствоСтоличні 'автохами' не перестають дивувати і викликати величезну кількість негативу на свою адресу. Так, під приціл мешканок столичної Оболоні потрапив черговий винахідливий водій, який знайшов для свого 'залізного коня' дуже невдале місце. Відповідні кадри з місця події оприлюднив журналіст Влад Антонов у соціальній мережі facebook. Як виявилося, ініціаторами стали місцеві мами,...| Київської області та України | Kiev Time