Сб. Чер 22nd, 2024

Сполучені Штати Америки негласно передали Україні потужний танк для розмінування

Сполучені штати АмерикиСполучені штати Америки

Сполучені Штати Америки негласно передали захисникам України мінімум одну одиницю M1150 Assault Breacher. Це штурмовий танк для розмінування.

Цю бойову машину продемонстрували Президенту на заході, що приурочений до Дня ракетних військ і артилерії та Дня інженерних військ.

Про передачу машин розмінування M1150 раніше офіційно не повідомлялося.

M1150 Assault Breacher Vehicle

M1150 Assault Breacher Vehicle (ABV) — спеціалізована військова машина, яка використовується Корпусом морської піхоти США. Він призначений спеціально для забезпечення мобільності та захисту саперів під час операцій з розмінування та розмінування перешкод. M1150 ABV базується на шасі танка M1 Abrams, що забезпечує йому відмінну мобільність і захист.

Основні особливості машини M1150 Assault Breacher Vehicle включають:

Системи розмінування: машина оснащена різноманітними системами розмінування та подолання перешкод. Однією з найвидатніших особливостей є M58 Mine Clearing Line Charge (MICLIC), який є лінійним зарядом реактивного вибухового пристрою, який використовується для розчищення шляху через мінні поля та інші перешкоди.

Система розмітки відвалів і смуг: ABV має передній бульдозерний відвал, який використовується для землерийних робіт і розчищення перешкод. Він також може прокласти лінію кольорових маркерів, щоб допомогти наступним силам.

Покращений броньовий захист: машина оснащена броньовим захистом для захисту екіпажу від вогню зі стрілецької зброї, осколків артилерійських снарядів і хімічних, біологічних, радіологічних і ядерних (ХБРЯ) загроз.

Система дистанційного озброєння: деякі варіанти M1150 ABV оснащені системою озброєння з дистанційним керуванням, зазвичай озброєною кулеметом або гранатометом.

Машина M1150 Assault Breacher Vehicle в основному використовується для розчищення шляхів через сильно заміновані або завалені перешкодами райони, що дозволяє іншій військовій техніці безпечно просуватися. Він відіграє вирішальну роль у забезпеченні мобільності військових під час бойових дій.Related Post