Чт. Тра 23rd, 2024

Кількість загиблих внаслідок ворожої масованої атаки по всій Україні зросла

Кількість загиблихКількість загиблих

Станом на 16:00 годину двадцять дев’ятого грудня офіційно підтверджено, що в результаті масованого обстрілу з боку рф кількість загиблих українців зросла до 26, ще 120 людей зазнали поранень.

Про це повідомив заступник керівника Офісу президента України Олексій Кулеба.

“Загалом в Україні внаслідок ранкового масованого обстрілу 26 загиблих, більше 120 людей поранено”, – йдеться у дописі.

У Запоріжжя загинули щонайменше сім осіб, ще тринадцять отримали поранення.

В Одесі загинули чотири особи. Тридцятого грудня в місті оголошено Днем жалоби.

Станом на 18:00 годину у Києві підтверджена кількість загиблих – дев’ять осіб. Всі вони померли під завалами складу в Шевченківському районі столиці.

Нагадаємо

Країна-агресор рф масовано обстрілювала Україну зранку 29 грудня.

Спікер Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат заявив, що ворог завдав “потужного” удару по Україні, застосувавши різні засоби повітряної атаки.

“Ворог завдав масованого ракетного удару. Сьогодні це можна назвати масованим ракетним ударом різними засобами повітряного нападу. Фактично летіло все, напевно “Калібрів” не було, а так і “Кинджали” ми бачили, і балістику, і С-300, і крилаті ракети, які досі перебувають на наших радарах”, – сказав Ігнат.

С-300

Система протиповітряної оборони С-300 (Гром) є однією з найважливіших та найпоширеніших ракетних систем протиповітряної оборони, розробленою радянським і, пізніше, російським конструкторським бюро “Алмаз-Антей”. Ця система вперше була введена в експлуатацію в кінці 1970-х років та пройшла кілька модернізацій.

Основні характеристики та компоненти системи С-300:

  1. Задачі: Система С-300 призначена для захисту від повітряних атак, включаючи винищувачі, бомбардувальники та крилаті ракети.
  2. Радари: В системі використовуються різноманітні радари для виявлення, визначення та супроводження повітряних цілей.
  3. Зенітні ракетні комплекси: Система обладнана зенітними ракетами, які призначені для перехоплення і знищення цілей на різних висотах та дальностях.
  4. Дальність дії: Залежно від конкретного варіанта, система С-300 може мати дальність дії від декількох сотень кілометрів до понад 2000 кілометрів.
  5. Мобільність: С-300 може бути розгорнута на рухомих пускових установках, що забезпечує їй високий рівень мобільності.
  6. Модифікації: Система має кілька модифікацій, включаючи С-300П, С-300Ф та інші, кожна з яких розроблена для вирішення конкретних завдань.
  7. Ефективність: С-300 славиться своєю високою ефективністю та здатністю протистояти різним видам повітряних загроз.

Система С-300 є ключовою складовою протиповітряної оборони країн, що її використовують, і продовжує залишатися активною в багатьох регіонах світу.Related Post