Вт. Лип 23rd, 2024

Сили оборони України знищили 2 ЗРК Бук-М3 у Донецькій області

Бук-М3Бук-М3

Шістнадцятого вересня, у суботу, близько 12.30 захисники України успішно «демілітаризували» два зенітно-ракетні комплекси окупантів «Бук-М3», які були розміщені у тимчасово окупованому Світлодарську на Донеччині.

Обидва ЗРК намагались захистити розташовані неподалік частини штабу бригади та дивізії ВДВ окупаційних російських військ.

Додамо

Система “Бук-М2” або “Бук-М32” – це російська мобільна система протиповітряної оборони (ППО), призначена для захисту від повітряних атак. Ця система розроблена на базі попередніх версій комплексу “Бук” і має покращені технічні характеристики та функціональність.

Основні характеристики системи “Бук-М2” включають:

  1. Зброя. Комплекс “Бук-М2” оснащений ракетами середньої досяжності, призначеними для виявлення, відстеження та знищення повітряних цілей, таких як літаки, вертольоти та ракети.
  2. Радари. “Бук-М2” обладнаний різними радарами, які дозволяють виявляти і визначати координати цілей на різних висотах і на різних дальностях.
  3. Мобільність. Система є мобільною і може бути швидко розгорнута на різних локаціях, що робить її дієздатною в різних умовах бойових дій.
  4. Захист від електронної боротьби. “Бук-М2” має захист від електронної боротьби, що робить його менш вразливим до електронних атак.

Система “Бук-М2” була розроблена для захисту від повітряних загроз і може бути використана для захисту стратегічних об’єктів, військових установок, міст і інших важливих цілей. Вона також експортується до інших країн і є предметом інтересу для численних військових аналітиків та спостерігачів.Related Post