Президент України Володимир Зеленський сподівається, що Південна Корея надасть Україні оборонну військову техніку, таку як зенітні системи. Про це він сказав в інтерв’ю Chosun Ilbo.

Зеленський зазначив, що в Україні усвідомлюють, що існують обмеження щодо підтримки озброєнь.

“Однак я вважаю, що корейські принципи не повинні застосовуватися до оборонних систем і обладнання для захисту енергосистем (що Корея поки що не підтримує). Зенітні комплекси – це суто оборонна техніка, а не зброя. Для відбудови України має бути “щит неба”. Ми щиро сподіваємося, що Корея підтримає нас у цій сфері”, – сказав Зеленський.

“Окрім того, є система раннього попередження, яка попереджає про російські авіаудари”, – зазначив Президент, додавши, що тут також може допомогти Південна Корея.

До складу військ ППО входять з’єднання, частини та підрозділи: зенітно-ракетних військ, зенітно-артилерійських військ, радіотехнічних військ.

Раніше The Wall Street Journal повідомляло, що Південна Корея планує конфіденційно передати Україні сотні артилерійських снарядів, що дозволить посилити ефективність контрнаступу проти російських окупантів.