У Києві з банкомату вкрали касети з грошима на загальну суму 280 тисяч гривень. Банкомат знаходився в приміщенні дитячої поліклініки на проспекті Свободи, 22 у Подільському районі міста.

У столичній поліції  підтвердили інформацію про сам факт викрадення грошей, але точну суму вкраденого не називають.

“Факт зникнення двох касет з банкомату виявили вчора. А ось точний час, коли була здійснена крадіжка, ще встановлюють експерти. Відкрито кримінальне провадження. Зараз на місці працюють співробітники поліції – вилучають відео з камер відеоспостереження, шукають зловмисників. У нас немає інформації про те, скільки було грошей в двох викрадених касетах “, – розповіли нам в поліції Подільського району.

Правоохоронці зазначають, що банкомат був розкритий без вибуху, як це відбувалося раніше в столиці. Поліцейські встановлюють, як саме зловмисникам вдалося непомітно витягнути касети з банкомату.

 

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Zatrimali-ukrayintsya-u-rozshuku-za-kradizhku-ta-rozbij.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Zatrimali-ukrayintsya-u-rozshuku-za-kradizhku-ta-rozbij-150x150.jpgKievTime-HistoryUncategorizedКриміналКиїв,кримінал,пограбуванняУ Києві з банкомату вкрали касети з грошима на загальну суму 280 тисяч гривень. Банкомат знаходився в приміщенні дитячої поліклініки на проспекті Свободи, 22 у Подільському районі міста. У столичній поліції  підтвердили інформацію про сам факт викрадення грошей, але точну суму вкраденого не називають. 'Факт зникнення двох касет з банкомату виявили...| Київської області та України | Kiev Time