Невідомі молоді люди кинули у вікно будівлі “коктейлі Молотова”.
На місці пожежі в Ульяновську. Фото: прес-служба МНС.
На місці пожежі в Ульяновську. Фото: прес-служба МНС.

Блокування популярного інтернет-месенджера Telegram, яку 16 квітня почали на практиці здійснювати в Росії, вже принесла перші наслідки. В Ульяновську невідомі підпалили регіональний офіс сумнозвісного “Роскомнадзора”, що займається цензурою інтернету в країні, передають Патріоти України із посиланням на місцеве видання “УлПресса”.

Незважаючи на те, що підпал був здійснений в дуже пізню годину, о 3:42 ночі за місцевим часом, у того, що сталося, були очевидці. Вони згодом розповіли поліцейським і рятувальникам, що до офісу управління “Роскомнадзора” по Ульянівській області підійшли невідомі молоді люди, які щось кинули у вікно – очевидно, мова йде про “коктейлі Молотова”. Відразу після цього приміщення загорілося.

– Вночі сталася пожежа в цегляній будівлі за адресою вулиця Карла Маркса 33/2 в Ленінському районі Ульяновська, – розповіли журналістам у міському управлінні МНС. – Місце підпалу знаходиться на першому поверсі приміщення регіонального Роскомнадзора. В результаті вогнем пошкоджено віконний блок, внутрішнє оздоблення кабінету”.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/17131749_ak_large.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/17131749_ak_large-150x150.jpgKiev_TimeUncategorizedкоктейль молотова,поджег,пожар,роскомнадзор,россияНевідомі молоді люди кинули у вікно будівлі 'коктейлі Молотова'. Блокування популярного інтернет-месенджера Telegram, яку 16 квітня почали на практиці здійснювати в Росії, вже принесла перші наслідки. В Ульяновську невідомі підпалили регіональний офіс сумнозвісного 'Роскомнадзора', що займається цензурою інтернету в країні, передають Патріоти України із посиланням на місцеве видання 'УлПресса'. Незважаючи на...| Київської області та України | Kiev Time