Займання спровокувала горюча суміш, яку невідомі залили крізь попередньо розбите вікно храму

Проти ночі 10 березня в Оболонському районі Києва невідомі підпалили храм УПЦ МП на честь Преображення Господнього, який знаходиться міського протитуберкульозного диспансера №1.

За повідомленням Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ,  о 3 годині ночі невідомі розбили вікно, залили всередину горючу суміш та підпалили храм. Зазначається, що храм зазнав значних пошкоджень і потребує ремонту.

“Це вже не перший акт вандалізму стосовно цього храму. 1 жовтня 2015 року зловмисники залишили на стіні церковної будівлі образливі надписи, що дискредитували та зводили безпідставні наклепи на УПЦ”, – відзначили в інформаційно-просвітницькому відділі УПЦ.

За фактом даного інциденту відкрито кримінальне провадження.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Київраді пообіцяли розглянути петицію, в якій жителі столиці вимагають знесення незаконного самобуду УПЦ Московського патріархату у центрі Києва.

 

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/b73ad3d-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/b73ad3d-1-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналОболонський районпідпал,пожежа,УПЦ МПЗаймання спровокувала горюча суміш, яку невідомі залили крізь попередньо розбите вікно храму Проти ночі 10 березня в Оболонському районі Києва невідомі підпалили храм УПЦ МП на честь Преображення Господнього, який знаходиться міського протитуберкульозного диспансера №1. За повідомленням Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ,  о 3 годині ночі невідомі розбили вікно, залили всередину горючу суміш...| Київської області та України | Kiev Time