За відомою інформацією, нападникам голосні вигуки “Слава Україні!” були “проти шесрті”. Саме тому і почалась мовна перепалка.

Агресивний чоловік у Києві до полу-смерті побив воїна АТО.

Це відбулось у парку “Партизанської Слави” в Дарницькому районі Києва. Як розповідають очевидці, чоловіки були випивші. Їм не сподобались голосні вигуки “Слава Україні! Героям Слава!”, саме тому вони почала сварку.

Конфлікт переріс у масову бійку. Один з тої компанії почав звіряче бити солдата ЗСУ, котрий нещодавно повернувся із зони бойових дій на сході України. Йому нападник наніс важкі травми, майже забив до полу-смерті.

Постраждалому поставлено діагноз: струс мозку, підозра на поламані ребра та травма легенів. Лікарям довелось реанімувати постраждалого.

На момент приїду правоохоронців, нападники втекли. На даний момент їх особи не встановлено.

 

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/ATO.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/ATO-150x150.jpgКиївUncategorizedВійна з РосієюКриміналСуспільствоУкраїнське військоАТО,побито АТОшника,Слава УкраїніЗа відомою інформацією, нападникам голосні вигуки 'Слава Україні!' були 'проти шесрті'. Саме тому і почалась мовна перепалка. Агресивний чоловік у Києві до полу-смерті побив воїна АТО. Це відбулось у парку 'Партизанської Слави' в Дарницькому районі Києва. Як розповідають очевидці, чоловіки були випивші. Їм не сподобались голосні вигуки 'Слава Україні! Героям Слава!',...| Київської області та України | Kiev Time