Пн. Тра 27th, 2024

Диктатор путін передав дипломатичними каналами, що готовий заморозити війну в Україні

путінпутін

За даними New York Times, диктатор путін посилає сигнали про готовність заморозити війну проти України і припинення бойових дій на поточній лінії зіткнення.

Видання отримало ці новини від двох колишніх високопоставлених російських посадовців, близьких до Кремля, та американських і міжнародних посадовців.

Попередньо, путін виявив бажання до припинення вогню раніше, восени 2022 року, після поразки російської армії на північному сході України. Однак публічно він надалі залишався при своїй агресивній позиції, заявляючи про своє протистояння Заходу.

Незважаючи на те, що деякі американські посадовці вважають ці сигнали спробою зманіпулювати ситуацією з боку Кремля, інші стверджують, що путін демонструє зміну своєї позиції.

Угода, яку пропонує путін, передбачає збереження суверенитету України зі столицею в Києві, але зберігання під контролем росії певної частини української території, яку вона вже завоювала. Американські посадовці зазначили, що путін чекає на конкретну пропозицію, і не довіряють, що будь-який український політик погодиться на таку угоду.

Втім, є сумніви, що путін зможе забезпечити зупинку війни, оскільки на Заході вважають, що він продовжує переозброювання для майбутнього нападу.

Замороження війни

Термін “замороження війни” часто використовується для опису ситуації, коли конфлікт між країнами чи сторонами не припиняється офіційно, але на практиці ведеться у помірній формі або не ведеться активних бойових дій. Це може статися з різних причин і така ситуація може зберігатися протягом тривалого часу.

У контексті міжнародних відносин “заморожена війна” може означати таке:

  • Локальні конфлікти: Наприклад, після підписання миру чи припинення вогню, сторони можуть досягти остаточної угоди, і конфлікт може залишатися без вирішення. Проте інтенсивність бойових дій знижується, і конфлікт перетворюється на фазу заморозки.
  • Відсутність активних бойових дій: Сторони можуть вести відкриту війну, але продовжувати підтримувати напруженість, зберігаючи можливість відновлення бойових дій.
  • Офіційний статус: У ряді випадків формальне припинення вогню може бути досягнуто, але країни можуть залишатися у стані конфлікту, не досягнувши остаточного миру.

Прикладом “замороженої війни” може бути ситуація в рамках якогось конфлікту, де сторони погодилися призупинити активні бойові дії, але не вирішили корінних причин конфлікту. Такі ситуації можуть бути складними та часто вимагають тривалих зусиль для досягнення остаточного вирішення.Related Post