У місті Ялта чергове вбивство. “Хоть камни с неба”, – казали вони, але колись мирне та заможне життя мешканців окупованого півострову Крим перетворилося на боротьбу за виживання кримінальну яму.Чергове вбивство, пов’язане з зубожінням мешканців окупованого Криму відбулося у місті Ялта. Міліція країни-окупанта росії затримала різноробочого, який забив битою подружню пару.

Як повідомляється, в Криму затримали чоловіка, який до смерті забив подружню пару через те, що вони нібито не заплатили йому за виконану роботу.

Після скоєного в Ялті злочину 60-річний підозрюваний збирався покинути півострів.
Тіла власників гостьового будинку – 65-річного чоловіка і 58-річної жінки зі слідами насильницької смерті – було виявлено в підвалі їхнього будинку.

За інформацією, 29 вересня різноробочий, який наглядав за будинком, завдав битою численні удари по голові жінці та чоловікові, після чого сховав їхні тіла в підвалі.
Затримали чоловіка на території міста Судак.

Причиною вбивства, “офіційно”, став “міжособистісний конфлікт”, інші подробиці події окупантами не розкриваються.

Анексія Криму помітно вплинула на криміногенну обстановку, в регіоні помітно збільшилася кількість пограбувань.  Кількість злочинів у окупованому Криму постійно зростає з 2014 року, з початку окупації півострова. Найнебезпечнішими містами у Криму стали Севастополь, Симферополь та Ялта. Окупанти намагаються скривати дані та максимально реєструвати злочини як “екстремістські”.

Нагадаємо, анексія Криму відбулася у 2014 році, коли Російська Федерація офіційно приєднала автономну республіку Крим, яка була частиною України. Цей події викликали серйозну міжнародну кризу та велике засудження з боку багатьох країн і міжнародних організацій.

– Новини Києва та України Kiev Time