Працівниками відділу ювенальної превенції проведено роз’яснювальну роботу про негативний вплив шкідливих звичок на здоров’я підлітків.

Як розповіла начальник відділу ювенальної превенції Оксана Поплавська, профілактичну роботу організували під час перебування дітей на весняних канікулах:

«У всіх районах працівники ювенальної превенції проводили рейди по магазинах, кіосках, торговельних центрах, під час яких правоохоронці  роз’яснили продавцям про відповідальність за продаж спиртних напоїв та цигарок неповнолітнім. Крім того, ми поспілкувались із дітьми та розповіли їм про негативний вплив шкідливих звичок на здоров’я».

Поліцейськими було розміщено у торгових приміщеннях наклейки із відповідною інформацією.

Відділ комунікації поліції Києваhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/reid3.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/reid3-150x150.jpgKiev-TimeUncategorizedПрацівниками відділу ювенальної превенції проведено роз’яснювальну роботу про негативний вплив шкідливих звичок на здоров’я підлітків. Як розповіла начальник відділу ювенальної превенції Оксана Поплавська, профілактичну роботу організували під час перебування дітей на весняних канікулах: «У всіх районах працівники ювенальної превенції проводили рейди по магазинах, кіосках, торговельних центрах, під час яких правоохоронці  роз’яснили...| Київської області та України | Kiev Time