Чт. Лип 18th, 2024

Київрада ініціюватиме заборону поліетиленових пакетів в Україні

Депутати Київради прийняли рішення направити звернення щодо заборони поліетиленових пакетів до Верховної Ради України.

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення направити звернення до Верховної Ради України стосовно необхідності прийняття Закону щодо заборони використання та продажу поліетиленових пакетів. Рішення підтримали 85 депутатів.

“В Україні на одну особу щорічно припадає понад 500 поліетиленових пакетів. Період розкладання одного становить більше 100 років. Це призводить до забруднення навколишнього середовища, спричиняє засмічення вулиць, зелених та прибережних зон, водойм. З огляду на це, близько 40 країн світу вже прийняли нормативні акти, які або забороняють, або обмежують використання поліетиленових пакетів”, – зазначив депутат Київради Костянтин Яловий.

Раніше на сайті електронних петицій до Київської міської ради було зареєстровано ініціативу щодо заборони використання та продажу одноразових поліетиленових пакетів, яку підтримала комісія з питань екологічної політики.

Нагадаємо, раніше в Києві пообіцяли встановити 150 контейнерів для збирання небезпечних відходів на кшталт ртутних лампочок, термометрів та батарейок.Related Post