Чт. Тра 23rd, 2024

Міністр соцполітики України хоче зобов’язати платити аліменти батькам-пенсіонерам

Міністр нагадав, що за Конституцією повнолітні діти зобов’язані піклуватися про своїх непрацездатних батьків. Саме тому, Андрій Рева переконаний, що діти мають платити аліменти на утримання літніх батьків.

Про це повідомляє “Радіо Свобода”.

На думку Міністра, у дітей перед літніми батьками має бути жорстка відповідальність на законодавчому рівні. Він нагадав зміст 51-ої статті Конституції, де написано, що батьки зобов’язані утримувати своїх неповнолітніх дітей, а повнолітні діти зобов’язані піклуватися про своїх непрацездатних батьків.

Рева зазначив, що зараз Міністерство юстиції “воює зі злісними неплатниками аліментів”. Він підкреслив, буквально за місяць “недолугі батьки” перерахували більше 500 мільйонів гривень своїм дітям.

Нагадаємо, 6 лютого 2018 року Міністерство юстиції відкрило Єдиний реєстр злісних неплатників аліментів, у якому вже понад 160 тисяч електронних записів щодо боржників. Людину, яка має борг по сплаті аліментів, можна знайти по прізвищу, даті народження. Міністерство юстиції з початку 2017 року стягнуло понад 450 млн грн заборгованості по аліментах на користь українських дітей.Related Post