В Україні зафіксували 171 337 людей, які не виплачують аліменти. З них 8% – це жінки.

До боржників відносять батьків, які упродовж шести місяців не виплачували кошти. Сам список цих людей розмістили на сайті Міністерства юстиції.

Крім цього, відтепер можна здійснити перевірку людини на її наявність у списку боржників, за допомогою сервісів Opendatabot.

«В базі боржників людину варто перевіряти у трьох випадках: якщо ви плануєте будувати спільні особисті стосунки, якщо ви співпрацюєте з цією людиною як з ФОП, а також, якщо ви берете людину на роботу», – коментує адвокат Олег Простибоженко у прес-релізі Opendatabot.

Нагадаємо, у грудні минулого року Верховна Рада ухвалила нові засоби примусового стягнення боргів за несплату аліментів. З початку 2018 року з боржників примусово стягнули понад 1 мільярд гривень.

Раніше у Мін’юсті повідомили, що заборонили виїзд за кордон 82 тисячам боржників за аліментами.

Наприкінці березня 2018-го майно боржників аліментів почали продавати на онлайн-аукціоні.

На почату лютого 2018 року в Мін’юсті заявили, що до Єдиного державного реєстру боржників вже внесли 86 106 осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів.

Також повідомлялося, що платники аліментів мають подавати щоквартальні звіти.

“ZIK”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/V-Ukrayini-14-tysyach-zhinok-ne-vyplachuyut-alimenty.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/V-Ukrayini-14-tysyach-zhinok-ne-vyplachuyut-alimenty-150x150.jpgKievTimeВладаКриміналПодіїСуспільствоаліменти,боржникиВ Україні зафіксували 171 337 людей, які не виплачують аліменти. З них 8% – це жінки. До боржників відносять батьків, які упродовж шести місяців не виплачували кошти. Сам список цих людей розмістили на сайті Міністерства юстиції. Крім цього, відтепер можна здійснити перевірку людини на її наявність у списку боржників, за допомогою...| Київської області та України | Kiev Time