“У час зимових свят, напередодні Різдва дуже важливо говорити про світле та вічне” – коментує новий різдвяний проект на своїй сторінці у соціальній мережі facebook Міністр культури України Євген Нищук:
“Саме таким став наш проект «Колядка для Янголів». Ми створили його спільними силами Міністерства культури, Фонду «Майдан Гідності», дівчат з хору Київської середньої спеціалізованої музичної школи імені М.В. Лисенка та, найголовніше – дітками та меншими братами і сестрами Героїв Небесної Сотні!

Саме вони виявили ініціативу заспівати Колядку своїм Янголам-Охоронцям, адже Різдво, це саме те свято яке збирає всю родину разом, і цей чудовий спів насправді єднає нас тут земних з тими Янголами, які зараз знаходяться в Небесах.

У Святий Вечір за традицією згадуються всіх кого немає поряд, але хто залишається в наших серцях, думках і є справжніми нашими Оберегами і Янголами.

«Колядка для Янголів» – надзвичайно світла композиція, вона дарує дивовижне відчуття правди, надії та наснаги жити далі. Кадри сповненні любові та пам’яті про тих, хто пішов, щоб спасти нас, хто віддав своє життя на Майдані та на Сході України, даруючи нам цілісну країну, країну з великим і прекрасним народом.

Цей проект створився в любові, сподіваюсь, і ви її відчуєте!”

Як раніше повідомляв kievtime, відеоролик “Колядка для Янголів” вже був презентований у містах Києві та Івано-Франківську, і вчора він з`явився у соціальних мережах на сторінці Міністра культури України Євгена Нищука та на сторінці Благодійного Фонду “Майдан Гідності”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/Blagodijnyj-fond-Majdan-Gidnosti-Kolyadka-dlya-YAngoliv.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/Blagodijnyj-fond-Majdan-Gidnosti-Kolyadka-dlya-YAngoliv-150x150.jpgadminВладаЗроблено в УкраїніІсторіяКультураПодіїСуспільствоГерої Небесної Сотні,Євген Нищук,Колядка для Янголів,Майдан Гідності,Міністр культури України,Різдво'У час зимових свят, напередодні Різдва дуже важливо говорити про світле та вічне' - коментує новий різдвяний проект на своїй сторінці у соціальній мережі facebook Міністр культури України Євген Нищук: 'Саме таким став наш проект «Колядка для Янголів». Ми створили його спільними силами Міністерства культури, Фонду «Майдан Гідності», дівчат з хору...| Київської області та України | Kiev Time