06 березня у Київському академічному обласному музично-драматичному театрі ім.П.Саксаганського відбулися урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня.

Зі святом жінок Білої Церкви привітав міський голова Геннадій Дикий:

“Дорогі наші жінки! Я чітко знаю, що ви – наші українські жінки – найкращі у світі господині, мами, доньки, дружини, сестри, бабусі. Кожен раз, подорожуючи світом, я переконуюся у цьому. Порівнюючи вас із європейськими жінками, можна впевнено сказати, що Україна – та земля, яка народжує чарівних жінок, що надають наснагу, підтримку чоловікам, надихають їх на звершення. Крім вашої підтримки, ми також цінуємо вашу щоденну працю, адже бачимо, як майстерно ви робите різноманітну роботу, особливо у сферах охорони здоров’я, освіти  та інших, і навряд чи чоловік зможе зроби її краще за жінку. Бажаю вам, щоб чоловіки цінували вас і згадували не лише під час свят, а щоденно і якомога частіше приносили приємні новини. Міцного здоров’я вам, кохайте та будьте коханими. Хай чоловіки докладуть максимум зусиль для здійснення усіх ваших мрій. Зі святом!”.

До вітань також приєднався народний депутат України Хвича Мепарішвілі.

Привітання доповнила феєрична святкова шоу-програма у виконанні артистів Київського обласного академічного музично-драматичного театру ім.П.Саксаганського.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/180307_9104-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/180307_9104-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаКиївська областьКультураПодіїСуспільствоБіла Церква,Геннадій Дикий,Привітання жінок,театр Саксаганського,Хвича Мепарішвілі,шоу-програма06 березня у Київському академічному обласному музично-драматичному театрі ім.П.Саксаганського відбулися урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня. Зі святом жінок Білої Церкви привітав міський голова Геннадій Дикий: 'Дорогі наші жінки! Я чітко знаю, що ви - наші українські жінки - найкращі у світі господині, мами, доньки, дружини, сестри, бабусі. Кожен...| Київської області та України | Kiev Time