Навколо м.Білої Церкви побудують кільцеву дорогу. Вартість проекту становить 50 млн.грн.,10 млн.грн. з цієї суми було передбачено для м.Білої Церкви. Про це повідомив, під час прес-конференції, народний депутат України Хвича Мепаришвілі.

“Наразі потрібен детальний план території та роботи з проектування. Проблемою залишається те, що земельні ділянки, по яких має пролягати кільцева дорога, а це в сукупності 5 га, перебувають у приватній власності. Нині це питання вирішується у відповідних органах державної влади”, – розповів Хвича Мепаришвілі.

Розпочнуться будівельні роботи з вересня поточного року, а завершити їх планують спільними зусиллями у 2019 році.

“Це питання щоденно обговорюється та узгоджується спільно з представниками Укравтодору, облавтодору, обласної державної адміністрації, адже тільки спільними зусиллями можливо досягнути результату”, – наголосив народний депутат.

Він також додав, що минулого року з держбюджету на розвиток дорожнього фонду Київській області було виділено 2,250 млрд.грн., з яких було освоєно 850 млн.грн.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/887807-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/887807-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаКиївська областьСуспільствоБіла Церква,будівництво,ремонт дороги,Хвича МепарішвіліНавколо м.Білої Церкви побудують кільцеву дорогу. Вартість проекту становить 50 млн.грн.,10 млн.грн. з цієї суми було передбачено для м.Білої Церкви. Про це повідомив, під час прес-конференції, народний депутат України Хвича Мепаришвілі. 'Наразі потрібен детальний план території та роботи з проектування. Проблемою залишається те, що земельні ділянки, по яких має...| Київської області та України | Kiev Time