6 березня міський голова провів зустріч із жителями мікрорайону “Гайок”. Під час зустрічі Геннадій Дикий поінформував про підсумки соціально-економічного розвитку цього району.

Так, наприклад, за останні 2 роки на капітальні ремонти було витрачено близько 12 млн.грн.

Розповів міський голова присутнім на заході і про заплановані роботи, а саме: про створення якісної зливової каналізації, розширення дороги, будівництво тротуару з пішохідною та велосипедною зоною від Гайка до Піонерської, на яку, до речі, уже виділено 2 млн.грн., та капітальні ремонти прибудинкових територій.

У ході зустрічі присутні отримали відповіді на питання, що в основному стосувалися роботи транспорту, ремонту доріг та тротуарів, благоустрою прибудинкових територій та ін.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/10594image-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/10594image-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаКиївська областьСуспільствоБіла Церква,Гайок,Геннадій Дикий,роботи з благоустрою6 березня міський голова провів зустріч із жителями мікрорайону 'Гайок'. Під час зустрічі Геннадій Дикий поінформував про підсумки соціально-економічного розвитку цього району. Так, наприклад, за останні 2 роки на капітальні ремонти було витрачено близько 12 млн.грн. Розповів міський голова присутнім на заході і про заплановані роботи, а саме: про...| Київської області та України | Kiev Time