У новому випуску відео-проекту “Мер відповідає” Геннадій Дикий дає відповіді на запитання, що турбують білоцерківців. Зокрема у мера запитували про вартість опалення у місті, ремонти мостів та доріг, зовнішню рекламу та інше.

Ось кілька питань, котрі не увійшли до відео та на які відповів Геннадій Дикий:

1 – щодо нормальних чергових у медичних закладах, наявності приладів УЗД, кардіомоніторів та ін.

“Третій рік поспіль міською радою передбачено кошти у бюджеті та закуповується нове сучасне обладнання для наших лікарень. Але перед тим дуже довго таке обладнання не закуповували. Тож на цілковите переобладнання потрібен довший час. Разом з тим, минулого року ми капітально відремонтували та обладнали дві амбулаторії. У цьому році продовжуємо це робити.”, – відповів Геннадій Дикий.

2 – Чи плануються якісь роботи з розчищення р.Рось?

“На цей рік передбачено кошти для продовження розчистки р.Рось у районі вулиць Запорізька та Новоселівська. Незабаром розпочнеться розчистка у районі проспекту Князя Володимира.”, – сказав очільник міста.

3 – Чи будуть працювати літом фонтани поблизу ПК “Росава”?

“Фонтан не є комунальною власністю, тож це питання до його власника”, – зауважив мер.

4 – Чи планується збільшення туристичного потоку через рекламу та реконструкції історичної спадщини міста?

 “Так. Розвиток туризму є одним із стратегічних пріоритетів розвитку міста”, – наголошує міський голова.

5 – Чи планує міська влада звернутись із поясненнями до керівництва Дендропарку “Олександрія” чи НАНУ з приводу вирубки здорових дерев цінних порід?

“Я вже розмовляв на цю тему з керівництвом Дендропарку. Мене запевнили, що рішення щодо зрізання кожного дерева приймає комісія, до складу якої входять науковці. Вони обстежують дерево. Якщо його можна врятувати – лікують. Якщо ні – зрізають.” – відповів мер міста.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/59c153-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/59c153-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаКиївська областьСуспільство"Мер відповідає",Біла Церква,Геннадій Дикий,проектУ новому випуску відео-проекту 'Мер відповідає' Геннадій Дикий дає відповіді на запитання, що турбують білоцерківців. Зокрема у мера запитували про вартість опалення у місті, ремонти мостів та доріг, зовнішню рекламу та інше. Ось кілька питань, котрі не увійшли до відео та на які відповів Геннадій Дикий: 1 - щодо нормальних чергових у...| Київської області та України | Kiev Time