Пн. Тра 27th, 2024
дитячий майданчикдитячий майданчик

Де купити дитячий майданчик в Києві? Топ 3 Виробника

Гуляти на свіжому повітрі дуже корисно для всіх дітей. Найкраще для цього підбирати ігри на дитячих майданчиках, адже це корисно, активно, важливо для розвитку та емоційного стану. Але дитячий майданчик повинен бути якісним та безпечним. Для цього його потрібно замовляти лише у перевірених спеціалістів, адже дитячий майданчик в Києві – це можливість малюкам розвиватись фізично та морально.

Як обрати якісний дитячий майданчик?

Для того, щоб майданчик дійсно прослужив довго, варто, щоб він був виготовлений з високоякісних матеріалів. Більшість хороших конструкцій зроблені з металевого профілю, декоративної фанери, а всі шви добре затерті. Для того, щоб майданчик був яскравим та кольоровим використовують спеціальну синтетичну емаль для металу та акрилову фарбу на водній основі для фанери. Таке фарбування є дуже якісним, воно нічим не гірше за автомобільне чи порошкове фарбування. При цьому, фарба довго тримається, має велику гаму кольорів. Для того, щоб майданчик був «повним» використовуються спеціальні хороші і якісні аксесуари, які прослужать не один рік.

Є досить багато різноманітних компаній, які готові запропонувати максимально якісні майданчики за доступною ціною. Але при цьому не варто забувати, що лише дійсно хороші речі варті уваги. Адже в такій конструкції все має бути ідеальним і безпечним: від металу до невеликих аксесуарів. Якщо ви хочете отримати дійсно сучасну конструкцію, то оберіть майданчик від Creative Play, адже це дійсно те, що вам потрібно.

Дитячі майданчики можуть бути різними: як недорогими, так і досить коштовними. Все залежатиме від того, з чого він складається, з яких матеріалів зроблений, наскільки великий, чим наповнений. До майданчика входять різні конструкції, які необхідні для того, щоб робити різні спортивні та гімнастичні вправи. До цього комплексу можуть входити: шведські стінки, турніки, лабіринти, скелелазки, смуги перешкод, гімнастичні елементи, гойдалки, канати, бруси, гімнастичні елементи.

Такі дитячі майданчики можна облаштовувати у дворах багатоквартирних будинків, біля приватних садиб, у парках, скверах, зонах відпочинку, садках, школах.

Скільки коштує придбати дитячий майданчик?

Кожен майданчик повинен виконуватись із дотриманням всіх санітарних та безпекових норм. Тому у виробника повинні бути відповідні документи. Не потрібно економити і звертатися до неофіційних, кустарних виробників, які не можуть надати сертифікати якості чи відповідні документи.

До того ж, ціна на хороший дитячий майданчик абсолютно доступна. Адже виробники хочуть, щоб всі мали доступ до якісних і довговічних майданчиків. Для цього потрібно всього лише обрати той комплекс, який цікавить найбільше, і замовити його безпосередньо у виробника. Наприклад,  ігрові конструкції від Profman можна придбати за оптимальною вартістю, потрібно лише підібрати ідеальний варіант. Якщо ж стандартні пропозиції нецікаві, то виробники можуть виготовити майданчик за індивідуальним проєктом, розміром і побажаннями клієнта. Потрібно лише показати фото чи малюнки бажаної конструкції або описати її.

Майданчики за індивідуальними розмірами виготовляють так само швидко, як і стандартні. Це не займає багато часу, зазвичай для цього необхідно від 1 до 4 тижнів. Все залежатиме від того, наскільки великим є замовлення.

Більшість виробників працюють за попередньою повною або частковою оплатою. При цьому укладається офіційний договір, який гарантує те, що все буде виконано швидко та якісно.

 Вартість дитячого майданчика може залежати від матеріалів, ексклюзивності, фурнітури, яка може бути більш чи менш дорогою. При цьому, зазвичай майданчики є досить недорогими. І, до того ж, їх часто купують на кілька років, а іноді навіть на десятиліття, тому вони повністю виправдовують свою ціну.

Дитячі майданчики – це хороший спосіб подарувати дітям активний та корисний відпочинок за доступну суму.Related Post