У Києві хочуть створити новий парк і два сквери, аби зберегти території в самісінькому центрі столиці від забудов.

Відповідну ініціативу подала депутат Ольга Балицька, і її вже підтримали члени екологічної комісії Київради.

Як уточнює прес-служба «Самопомочі», йдеться про створення парку на літописних схилах між Воздвиженкою та Пейзажною алеєю, а також скверів на Воздвиженці і на перетині вулиць Олеся Гончара та Богдана Хмельницького (місце відоме як «сквер Зої Космодем‘янської»). Створивши в цих місцях офіційні зелені зони, Київрада захистить їх від можливих забудов, адже нині всі три ділянки мають подвійний правовий статус: у Генплані вони числяться як зелені зони, а в кадастровій справі – як території «під забудову».

“Ми не знаємо, як так склалося (чи це прикра помилка, чи цілеспрямована афера), але так бути не може. Тому ми підготували відповідні проекти рішень, якими вдасться привести все у відповідність до законодавства”, – розповіла Ольга Балицька.

Додамо, перед тим, як за ці проекти рішень голосуватимуть депутати Київради, їх розглянуть члени земельної Київради.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Kyyevi-stvoryat-novyj-park-i-dva-skvery.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Kyyevi-stvoryat-novyj-park-i-dva-skvery-150x150.pngKievTimeВладаКиївПодіїОльга Балицька,парк,скверУ Києві хочуть створити новий парк і два сквери, аби зберегти території в самісінькому центрі столиці від забудов. Відповідну ініціативу подала депутат Ольга Балицька, і її вже підтримали члени екологічної комісії Київради. Як уточнює прес-служба «Самопомочі», йдеться про створення парку на літописних схилах між Воздвиженкою та Пейзажною алеєю, а також скверів...| Київської області та України | Kiev Time