У територіальних підрозділів Державної міграційної служби є всі необхідні технічні засоби для того, щоб забезпечити громадянам оформлення внутрішній паспорт у вигляді ID-карти.

Кабінет міністрів України доручив Державній міграційній службі видавати паспорти громадянина України винятково у вигляді ID-карти. Відповідну постанову було прийнято на засіданні уряду в середу, 21 березня.

Зокрема, прийняте рішення виключає норму постанови Кабінету міністрів від 25 березня 2015 року, яка дозволяла до завершення роботи щодо забезпечення в повному обсязі територіальних підрозділів Державної міграційної служби необхідними технічними засобами видавати паспорти в “книжковому” форматі. Згідно з пояснювальною запискою до постанови, рішення прийнято у зв’язку із забезпеченням підрозділів Міграційної служби технічними засобами в повному обсязі.

Нагадаємо, громадяни України можуть оформити внутрішній паспорт у вигляді ID-карти з вбудованим безконтактним електронним чіпом, на який записано персональні і біометричні дані, включаючи прописку і сімейний стан з 1 листопада 2016 року.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/ID-1024x765.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/ID-1024x765-150x150.jpgYuliyaВладаСуспільствоID-карта,Державна міграційна служба,Кабмін,паспортний сервісУ територіальних підрозділів Державної міграційної служби є всі необхідні технічні засоби для того, щоб забезпечити громадянам оформлення внутрішній паспорт у вигляді ID-карти. Кабінет міністрів України доручив Державній міграційній службі видавати паспорти громадянина України винятково у вигляді ID-карти. Відповідну постанову було прийнято на засіданні уряду в середу, 21 березня. Зокрема, прийняте рішення виключає...| Київської області та України | Kiev Time