У сусідньому Білоцерківщині Сквирському районі є один серйозний гравець, чий вплив об’єктивно стає більший, аніж навіть у сім’ї Суслових з Буків – відомим на Київщині аграріям, власникам ТОВ “Агропромислової корпорації “Сквира” – однієї з найбільших аграрних компаній столичного регіону. Саме Сусловим у рідному селі Буки було збудовано унікальний Ландшафтний парк.

Зараз бізнесовий та політичний вплив сім’ї Суслових на теренах столичного регіону ослаб, проте вони залишаються авторитетними фігурами. Щоправда, депутат облради Леонід Глиняний поступово витискає Суслових з району.

Прізвище Леоніда Глиняного – відоме на Білоцерківщині та Сквирщині. Згідно з офіційною декларацією, він вважається одним з найбагатших депутатів облради: у 2016 році отримав найбільше доходів серед своїх колег. Його чистий прибуток склав понад 8 млн.грн.

У Білій Церкві його знають як серйозного бізнесмена та одного з найвпливовіших людей міста. Глиняний входить то так званої “групи ТЕЦ” та оточення відомого олігарха Костянтина Жеваго, а також підтримує близькі стосунки з головою Нацполіції. Також Глиняний, буцімто, має дружні стосунки з нинішнім головою Київського обласного осередку БПП Ігорем Кононенком.

Окрім енергетичної сфери Глиняний займається аграрним бізнесом, активно скуповуючи землю. Він є головою спостережної ради і фактичним власником ТОВ “Сквирський комбінат хлібопродуктів”. Має частку прав власності на ТОВ “Шамраївський цукровий завод”.

Cквирський комбінат хлібопродуктів, зараз, по деяким даним, поставляє закордон 25% всього об’єму подібної продукції серед усіх підприємств України.

Також бізнесмен має благодійний фонд імені самого себе, і, за словами місцевих, його робота останнім часом значно активізувалася. Дехто пов’язує це з майбутніми виборами до ОТГ на Сквирщині, інші – з тим, що Глиняний планує взяти участь у парламентських перегонах у 2019 році, і вже зараз активно працює над цією амбітною задачею.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/glynyanyj-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/glynyanyj-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаКиївська областьСуспільствоБіла Церква,Леонід Глиняний,місцеві магнати,СквирщинаУ сусідньому Білоцерківщині Сквирському районі є один серйозний гравець, чий вплив об’єктивно стає більший, аніж навіть у сім’ї Суслових з Буків - відомим на Київщині аграріям, власникам ТОВ 'Агропромислової корпорації 'Сквира' – однієї з найбільших аграрних компаній столичного регіону. Саме Сусловим у рідному селі Буки було збудовано унікальний Ландшафтний...| Київської області та України | Kiev Time