На 47 сесії Білоцерківської міськради депутати ухвалили два фінансових рішення щодо новоствореного КП “Муніципальна варта”.

КП “Муніципальна варта” було створено у грудні 2017р. для забезпечення охорони публічного порядку на території міста у взаємодії з підрозділами Національної поліції, забезпечення безпеки дорожнього руху, боротьби з дитячою бездоглядністю і правопорушеннями неповнолітніх, забезпечення виконання рішень міської ради і виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, захисту майна, забезпечення прав і законних інтересів суб’єктів господарювання та фізичних осіб, органів державної влади та місцевого самоврядування, формування у мешканців міста активної громадської позиції щодо збереження довкілля тощо.

Громадські активісти Білої Церкви відразу виступали проти створення такого підприємства, як “Муніципальна варта” та подали до суду. Перше засідання суду відбулося 15 лютого, а у березні відбудеться друге засідання. Головна суть претензії: формування діє незаконно, адже проект Закону України “Про муніципальну варту” розглянуто у Верховній Раді України лише у першому читанні. Таким чином, на підставі якого нормативного акту працюватимуть муніципальні вартові?

Незважаючи на це, депутати підтримали рішення про створення такого підприємства, виділивши на його функціонування 5 млн.грн. А на сесії 22 лютого виділили ще 700 тис.грн. безповоротної фінансової допомоги з міського бюджету для того, аби підприємство розпочало працювати. Також дозволили придбати два автомобіля “Рено” на суму не більше 1,1 млн.грн. для виконання службових обов’язків.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/thumb-item-523x340-5844-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/thumb-item-523x340-5844-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаКиївська областьСуспільствоБіла Церква,депутати,міськарада,Муніципальна вартаНа 47 сесії Білоцерківської міськради депутати ухвалили два фінансових рішення щодо новоствореного КП 'Муніципальна варта'. КП 'Муніципальна варта' було створено у грудні 2017р. для забезпечення охорони публічного порядку на території міста у взаємодії з підрозділами Національної поліції, забезпечення безпеки дорожнього руху, боротьби з дитячою бездоглядністю і правопорушеннями неповнолітніх, забезпечення виконання...| Київської області та України | Kiev Time