Володимир Самоленко – гранатометник батальйону “Донбас” загинув у боях за Дебальцеве у лютому 2015 року.

Володимира Самоленко спершу поховали в Дніпрі як тимчасово невпізнаного захисника України.

Після того, як ДНК експертиза встановила особу та було проінформовано близьких та рідні загиблого, було призначено і термін прощання з героєм. Експертизи по встановленню ДНК тривали протягом останніх 2,5 років.

“Тільки зараз експертиза ДНК виявила останки Володимира, який загинув в селищі Логвиново, це під Дебальцевим. Це був той час, коли був Дебальцівський котел”, – каже побратим Володимира Ігор Гевко.

Він був добровольцем вступив до лав батальйону “Донбас”, на самому початку російської агресії. Зазнав поранення під Іловайськом, але ставши на ноги, пішов воювати знову.

Володимир Сомойленко загинув у віці 46 років.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Proshhannya-z-zagiblim.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Proshhannya-z-zagiblim-150x150.jpgКиївВійна з РосієюСуспільствовійна,Володимира Самоленка,завжди усміхнений бієць,перепохованняВолодимир Самоленко - гранатометник батальйону 'Донбас' загинув у боях за Дебальцеве у лютому 2015 року. Володимира Самоленко спершу поховали в Дніпрі як тимчасово невпізнаного захисника України. Після того, як ДНК експертиза встановила особу та було проінформовано близьких та рідні загиблого, було призначено і термін прощання з героєм. Експертизи по встановленню ДНК тривали протягом...| Київської області та України | Kiev Time