Сьогодні в неділю, 25 червня, у Києві в Українському домі прощаються з ветераном АТО Сергієм Олійником.

  Олійник загинув у ніч проти 23 червня, захищаючи сина біля Золотих воріт.

Сьогодні з ним прощаються військові побратими, прості українці яких торкнулася історія. На місці також бачили міністра охорони здоров’я.

Поховають Олійника на Берковецькому кладовищі у Києві також сьогодні, 25 червня.  Як повідомляв УНІАН, підозрюваний вимагав від хлопця-музиканта, який грав біля Золотих воріт, гроші і погрожував розправою. За жертву нападу вступився батько. Олійник зазнав два смертельних ножових удари – в живіт і груди. Убивцю затримали на даху 5-поверхівки навпроти. 24 червня Шевченківський райсуд Києва обрав запобіжний захід для підозрюваного у вбивстві ветерана АТО Сергія Олійника Анатолія Чивікова. Наразі йому загрожує до 15 років в’язниці.

Нагадуємо: Вбитий біля «Золотих воріт» у Києві був головою спілки мігрантів України

Повідомляє: ТСН



https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Proshhannya-z-Olijnikom.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Proshhannya-z-Olijnikom-150x150.jpegКиївВійна з Росієювбивство,вбтий,золоті ворота,Олійник,прощанняСьогодні в неділю, 25 червня, у Києві в Українському домі прощаються з ветераном АТО Сергієм Олійником.   Олійник загинув у ніч проти 23 червня, захищаючи сина біля Золотих воріт. Сьогодні з ним прощаються військові побратими, прості українці яких торкнулася історія. На місці також бачили міністра охорони здоров'я. Поховають Олійника на Берковецькому кладовищі...| Київської області та України | Kiev Time