Як відомо, піщаний острів загальною площею 3,5 кв. км ще у 2003 році став причиною ініційованої Росією територіальної суперечки з Україною.
Острів Тузла. Ілюстрація:Укрінформ
Острів Тузла. Ілюстрація:Укрінформ

Передача окупаційною владою Криму частини острова Тузла у федеральну власність РФ є незаконною Про це повідомили у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, інформують Патріоти України.

У відомстві наголосили, що дії окупаційної влади “суперечать Конституції та законам України, а також міжнародному праву, оскільки за всіма міжнародними нормами та документами Крим залишається невід’ємною частиною України”.

“МТОТ засуджує незаконні дії держави-агресора та закликає світову спільноту не визнавати факт передачі частини острова Тузла у власність РФ”, – додали у міністерстві.

Підконтрольна Кремлю влада Криму оголосила про намір передати у федеральну власність РФ 6530 кв. м острова Тузла у Керченській протоці.

Як відомо, піщаний острів загальною площею 3,5 кв. км у 2003 році став причиною ініційованої Росією територіальної суперечки з Україною.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/19211348__large.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/19211348__large-150x150.jpgKiev_TimeВійна з РосієюПодіїПолітикаКРЫМ,оккупация,россия,тузла,УкраинаЯк відомо, піщаний острів загальною площею 3,5 кв. км ще у 2003 році став причиною ініційованої Росією територіальної суперечки з Україною. Передача окупаційною владою Криму частини острова Тузла у федеральну власність РФ є незаконною Про це повідомили у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, інформують...| Київської області та України | Kiev Time