22-го лютого 2024 року в Києві відбудеться Форум відновлення тимчасово окупованих та деокупованих громад, що організований Всеукраїнською Асоціацією ОТГ у партнерстві зі Швейцарсько-українським Проєктом DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (далі – Проєктом DECIDE).

Швейцарсько - Український Форум відновлення тимчасово окупованих та деокупованих громад

На події заступники міністрів, народні депутати, представники територіальних громад, міжнародні партнери та експерти з питань відбудови та відновлення обговорять шляхи, інструменти та виклики щодо відновлення територій.

Серед тем Форуму – питання відбудови, відновлення та подальшої реінтеграції мешканців громад; державне фінансування, розмінування та можливості міжнародного фінансування.

Серед спікерів Форуму:
Андреас Хубер, директор швейцарської програми співробітництва Посольства Швейцарії в Україні; Олександр Корінний, голова Всеукраїнської Асоціації ОТГ та голова Новоукраїнської громади Кіровоградської області; Дмитро Завгородній, заступник Міністра освіти і науки України, депутати Верховної Ради, представники громад, Проєкту DECIDE та Платформи «Тимчасово окупованих та деокупованих громад», а також представники громад із деокупованих територій.

Під час заходу буде презентовано Платформу «Тимчасово окупованих та деокупованих громад». Її було створено Всеукраїнською Асоціацією ОТГ за підтримки Проєкту DECIDE.

З метою висвітлення проблем тимчасово окупованих та деокупованих громад запрошуємо на Форум представників ЗМІ. Ви зможете отримати коментарі спікерів та записати інтерв’ю, а також в неформальній обстановці поспілкуватись з експертами та учасниками Форуму.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://forms.gle/yPYUvczoHvZRXJS56

Програма Форуму за посиланням: http://surl.li/qtbon

Час та місце проведення: 11:00 – 16:00; м. Київ, вул. В. Гетьмана, 6 (конференц-хол Mercure Kyiv Congress)

Для організації інтерв’ю можете звертатись до Катерини Шершньової завчасно або під час Форуму за контактним телефоном: 098-800-09-05.

Довідка: Платформа «Тимчасово окупованих та деокупованих громад» – постійно діючий консультативно-дорадчий орган Всеукраїнської Асоціації ОТГ, до складу якої входять 810 територіальних громад, з яких 210 – тимчасово окуповані; деокуповані; території, де ведуться активні бойові дії та на яких вони можливі. Платформа заснована у партнерстві та за підтримки Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».