Сестра внефракционного нардепа Надежды Савченко, которая сидит в СИЗО СБУ по подозрению в организации госпереворота и терактов в Киеве, Вера написала письмо с просьбой о помощипрезиденту США Дональду Трампу.  Письмо Вера Савченко выложила на своейстранице в соцсети Фейсбук, – передает КНК Медиа.

В частности, она утверждает, что та информация, которая появилась в СМИи которую в качестве доказательств предоставили спецслужбы Украины, якобы является неправдивой, а сама «ситуация крайне серьезна, ведь за свою политическую деятельность, последовательную борьбу с системной коррупцией в Украине Надежда Савченко была незаконно арестована и находится в местах лишения свободы».

«Из-за такого произвола властей она вынуждена была объявить бессрочную голодовку, в знак протеста и пытаясь привлечь внимание рядовых украинцев и весь мир о преследовании в Украине политических оппонентов за своей политической деятельности и борьбе с системной, глубоко интегрированной коррупцией, которую построила украинская власть с одной целью — собственного обогащения», — говорится в письме Трампу.

Помимо этого на двух страницах Вера Савченко изложила ситуацию в Украинес коррупцией и «политическими притеснениями», покушениями на свободу слова, обвинив в них все руководство страны.

«Политическая деятельность, борьба с коррупцией, оппозиционность высказываний действующей власти и лично к президенту Украины стали основной причиной публичного осуждения моей сестры, народный депутат Украины, Героя Украины, военного офицера, Савченко Надежды и других оппозиционных политиков (в том числе Саакашвили)», — говорится в письме.

Также Вера напомнила, что ее сестра «заявила о своем намерении баллотироваться на ближайших выборах президента Украины на эту должность».

«Главной ее целью является изменение политической системы, которая бы: сделала невозможным создание системной коррупции; гарантировала построение действительно демократического общества; сделала невозможной узурпацию власти в руках одного лица или партии. Именно желание баллотироваться на высший пост в Украине, стало основой для устранения ее как возможного политического конкурента на предстоящих выборах президента Украины», — пишет Вера Савченко.

Полный текст письма:

Mr. Donald Trump
President of the USA

Dear Mr. Président !
Звертаюсь до Вас, як до Голови держави, де такі цінності як дотримання прав людини, свободи слова та неможливості переслідування політичних опонентів за допомогою карних органів держави – є одними з основних цінностей американської нації, а захист яких є основним завданнями державної влади.
Хочу звернути Вашу увагу та донести правдиву інформацію про ситуацію, яка склалася навколо моєї сестри, Героя України, народного депутата України, Надії Савченко. Ситуація є вкрай серйозною, адже за свою політичну діяльність, послідовну боротьбу з системною корупцією в Україні Надія Савченко була незаконно арештована та утримається в місцях позбавлення волі. Через таке свавілля влади вона вимушена була оголосити безстрокове голодування, в знак протесту та намагаючись привернути увагу пересічних українців і всього світу про переслідування в Україні політичних опонентів через свою політичну діяльність та боротьбу із системною, глибоко інтегрованою корупцією, що побудувала українська влада на чолі з Головою держави з однією метою – власного збагачення.
Звертаюсь до Вас, як до повноважених представників свого народу про наступне:
1. Загальновідомі численні, обґрунтовані звинувачення проти Президента України Порошенка Петра, високопосадовців України у системній, вертикальній, глибоко інтегрованій корупції, що підтверджується великою кількістю заяв українських та світових політиків, висновками міжнародних організацій та інституцій про відсутність прогресу у боротьбі з корупцію в України, а лише про декларативні заяви чинної влади, особисто Президента України, про таку боротьбу та імітацію антикорупційної діяльності. Так, у дослідженні всесвітньовідомої організації і Transparency International за показником “Індекс сприйняття корупції” (CPI) за 2017 рік Україна посіла 130 місце (зі 180 країн). Це на 1 бал більше та на 1 позицію вище, ніж у минулому році (29 балів, 131 місце зі 176 країн), проте найбільшими викликами дослідження визнало слабкість інституцій, покликаних забезпечувати верховенство права, надмірну зарегульованість економіки та зосередження влади в руках олігархічних кланів. Україна по сьогоднішній день залишається самою корумпованою країною Європейського континенту та країною з самим низьким рівнем життя.
2. Політичні утиски здійснюються відносно правоохоронних органів України, які покликані боротися із корупцію в України – Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура, прощо свідчать останні новини, а особливо інформація Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України про відкриття кримінального провадження щодо незаконного збагачення Генерального прокурора України в останні роки, який особисто висував моєї сестрі, Надії Савченко, безглузді звинувачення. Водночас, влада та особисто Президент України постійно відтермінують створення такого необхідного органу в системі здійснення правосуддя в області боротьби з корупцією в Україні як Спеціалізованого антикорупційного суду України, що призвело до ситуації, коли, на сьогоднішній день реально відсутній механізм притягнення до відповідальності високопосадовців, що аргументовано підозрювалися у скоєнні корупційних злочинів правоохоронними органами та відпускалися судами загальною юрисдикції, що здійснювали правосуддя у таких справах.
В той же час, в Україні продовжується системний наступ влади на ЗМІ, що не є підконтрольні особисто Президенту України та іншим олігархам, що наближені до влади. Це відбувається за допомогою правоохоронних органів, які влаштовують обшуки у приміщеннях телеканалів, преси тощо. Цей наступ підтверджується висновками міжнародних організацій, що постійно моніторять ситуацію зі свободою слова в Україні, загальний висновок яких – це погіршення ситуації зі свободою слова в Україні.
Водночас, взятий курс владою на монополізацію основних експортних галузей економіки України, використовуючи владний тиск та змушуючи підприємців продавати власний бізнес бізнес-імперіям, що належать особисто Президенту Порошенко та олігархам, що наближені до нього.

2. Політична діяльність, боротьба з корупцією, опозиційність висловлень до чинної влади та особисто до Президента України стали основною причиною публічного засудження моєї сестри, народного Депутата України, Героя України, військового офіцера, Савченко Надії та інших опозиційних політиків (в тому числі М. Саакашвілі).
3. Моя сестра, Савченко Надія, заявила про свій намір балотуватися на найближчих виборах Президента України на цю посаду. Головною її метою є зміна політичної системи, яка б: унеможливила створення системної корупції; гарантувала побудову дійсно демократичного суспільства; зробила неможливою узурпацію влади в руках однієї особи чи партії. Саме бажання балотуватися на найвищу посаду в Україні, стало основою для усунення її як можливого політичного конкурента на майбутніх виборах Президента України.
4. Після звільнення з полону російської федерації у 2016 році, Савченко Надія зайняла чітку позицію, створила політичну силу ГПП «Надії Савченко», яка стала реальною опозицією діючій корумпованій владі.
5. Починаючи з кінця 2016 року Савченко Надія отримали три попередження щодо замаху на її життя, у випадку не зміни політичного курсу, а також спроб шантажу, який полягав у погрозах оприлюднити дані, що, нібито, можуть завдати шкоди її авторитету політика.
6. Моя сестра, Надія Савченко, будучи сильною та вольовою людиною, офіцером Збройних сил України не піддалася вказаним погрозам та шантажу. Відносно неї було сфальсифіковане кримінальне провадження, за, нібито, спробу повалення державної влади. Після цього, Савченко Надію було 22 березня 2018р. заарештовано та поміщено до в’язниці.
7. Обвинувачення по зазначеному вище кримінальному породженню, як і затримання моєї сестри, Савченко Надії, є безпідставним:
– моя сестра, Савченко Надія, ніколи не переховувалася від слідства та суду. Завжди з’являлась на всі виклики державних органів України (зокрема, дізнавшись про виклик на допит до СБУ на 15 березня 2018р., з засобів масової інформації, вона перервала свій робочий візит до Європейського Парламенту (м. Страсбург) та негайно повернулася до м. Києва. Тому, у триманні її під вартою, як гарантію того, що остання втече з України – безпідставне;
– звинувачення в тому, що Савченко Надія у змові із волонтером Володимиром Рубаном (брав неодноразово участь у звільненні українських полонених та звільнив понад 800 українських громадян), із використанням арсеналу зброї (гранатометів, мінометів, автоматів, гранат) бажала змінити конституційний лад – не витримує жодної критики, є абсурдним та безглуздим.
Таким чином, рішення про арешт Савченко Надії є політично вмотивованим, спрямованим на усунення опозиційного конкурента діючій владі, що є неприйнятним у демократичному суспільстві.
Прошу Вас:
– на всіх майданчиках міжнародної дипломатії підняти питання щодо переслідування в Україні опозиційних політиків, питання усунення конкурентів на майбутніх виборах Президента України шляхом політичного переслідування опонентів, питання побудови системної, вертикальної, глибоко інтегрованої корупції, яку очолює особисто Голова держави та наступ на ЗМІ, що непідконтрольні владі України.
– просимо Вас забезпечити пильний міжнародний нагляд за ситуацією переслідування моєї сестри, Надії Савченко, аби унеможливити порушення прав людини та утиски політика за його законні переконання;
З глибокою повагою, Віра Савченко, голова політичної партії «Громадсько-політична платформа Надії Савченко»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Vera-Savchenko-pysmenno-obratylas-k-Prezydentu-Donaldu-Trampu-s-prosboj-o-pomoshhy.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Vera-Savchenko-pysmenno-obratylas-k-Prezydentu-Donaldu-Trampu-s-prosboj-o-pomoshhy-150x150.jpgadminВійна з РосієюВладаКриміналПодіїПолітикаСуспільствоДональд Трамп,Надія СавченкоСестра внефракционного нардепа Надежды Савченко, которая сидит в СИЗО СБУ по подозрению в организации госпереворота и терактов в Киеве, Вера написала письмо с просьбой о помощипрезиденту США Дональду Трампу.  Письмо Вера Савченко выложила на своейстранице в соцсети Фейсбук, - передает КНК Медиа. В частности, она утверждает, что та информация, которая появилась в СМИи которую в качестве доказательств предоставили спецслужбы Украины, якобы является неправдивой, а сама «ситуация...| Київської області та України | Kiev Time