Відповідно до наказу Департаменту соцзахисту населення Київської облдержадміністрації, з метою реалізації державної соціальної політики з питань роботи стаціонарних установ та поліпшення соцзахисту людей похилого віку та осіб, які втратили здатність до самообслуговування, на базі Білоцерківського психоневрологічного інтернату створено геріатричне відділення для зазначених осіб.

Заклад є стаціонарним і призначений для тимчасового або постійного проживання/перебування. Геріатричне відділення розпочало свою роботу 1 червня 2017 року та розраховане на 30 ліжко-місць.

Професійний потенціал, багаторічний досвід працівників, щирість і доброта – головна запорука якості та надійності у роботі закладу.

Висококваліфікований медичний та молодший медичний персонал забезпечить надання послуг належного догляду всім, хто цього потребує.

У межах геріатричного відділення із застосуванням індивідуального підходу кожному мешканцю надається:

– раціональне чотирьохразове харчування, у тому числі дієтичне, з урахуванням віку і стану здоров’я у межах натуральних норм харчування;
– можливість самостійно формувати меню, виходячи з особистих уподобань та потреб;
– цілодобове медичне обслуговування, консультативна допомога лікарів;
– забезпечення життєво необхідними ліками;
– стаціонарне лікування на базі закріплених лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я;
– можливість самостійно готувати їжу;
– організація денної зайнятості та дозвілля з урахуванням стану здоров’я і віку проживаючих;
– психологічна підтримка;
– послуги масажу та заняття ЛФК.

Беззаперечною умовою для комфорту літніх людей є затишні умови проживання, максимально наближені до домашніх, оснащені комфортні кімнати, територія для відпочинку з чудовими краєвидами.

Інформація за тел.: (04563) 6-25-83, (067) 923-61-53; (066) 385-71-69

Адреса: вул.Карбишева, 4, м.Біла Церква, Київська обл., 09100https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/page31_carechoice-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/page31_carechoice-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваЗдоров'яКиївська областьСуспільствоБіла Церква,Геріатричне відділення,догляд за літніми людьми,люди похилого віку,медицина,Психоневрологічний інтернатВідповідно до наказу Департаменту соцзахисту населення Київської облдержадміністрації, з метою реалізації державної соціальної політики з питань роботи стаціонарних установ та поліпшення соцзахисту людей похилого віку та осіб, які втратили здатність до самообслуговування, на базі Білоцерківського психоневрологічного інтернату створено геріатричне відділення для зазначених осіб. Заклад є стаціонарним і призначений для тимчасового...| Київської області та України | Kiev Time