Ср. Тра 22nd, 2024

Словаччина – Ісландія – 4:2, словаки вийшли на Євро-2024

Євро-2024Євро-2024

Шістнадцятого листопада, у четвер, відбулися матчі 9-го туру кваліфікації Євро-2024.

Словаччина вдома обіграла Ісландію з рахунком 4:2 та вийшла у фінальний раунд турніру.

Кваліфікація Євро-2024

9-й тур, 16 листопада

Словаччина – Ісландія – 4:2

Голи: Куцка, 30, Дуда, 36 (пен), Гараслін, 47, 55 – Оскарссон, 17, Гудйонссен, 74

Євро

Чемпіонат Європи з футболу (Євро) – це міжнародний турнір з футболу, організований Європейською футбольною асоціацією (UEFA). Цей турнір проводиться кожні чотири роки і є одним з найпрестижніших та найочікуваніших заходів у світі футболу.

Найбільш рецентні Євро відбулися влітку 2021 року, оскільки турнір був перенесений через пандемію COVID-19. Турнір мав назву “ЄВРО-2020”, але відбувся в 2021 році.

Основні моменти та характеристики Чемпіонату Європи:

  1. Учасники: Змагання зазвичай залучає національні збірні команди з різних країн Європи.
  2. Формат: Турнір включає груповий етап, слідом за яким йдуть відбіркові і плей-офф матчі.
  3. Фінал: Турнір завершується фінальним матчем, у якому змагаються дві команди, що пройшли всі попередні етапи.
  4. Господарі: Іноді турнір проводиться в одній або кількох країнах-господарях.
  5. Трофей: Вигравша команда отримує трофей, яким є кубок Європейського чемпіонату.

Чемпіонат Європи є одним із найпрестижніших футбольних заходів, де національні команди мають можливість продемонструвати свої найкращі навички та здобути славу для своїх країн.

UEFA

UEFA (УЄФА) – це абревіатура, що означає “Union of European Football Associations” або “Союз європейських футбольних асоціацій”. Це адміністративний та контрольний орган, який відповідає за футбольну діяльність в Європі та організовує різні турніри та змагання.

Основні обов’язки та функції UEFA включають:

  1. Організація турнірів: UEFA відповідає за організацію різних футбольних турнірів та змагань в Європі, включаючи Лігу чемпіонів UEFA, Лігу Європи UEFA та Євро (Чемпіонат Європи з футболу).
  2. Встановлення правил при: Вони визначають правила та регуляції футбольної гри на європейському рівні та розробляють стандарти для клубів та національних команд.
  3. Розвиток футболу: UEFA працює над розвитком футболу в Європі, включаючи підтримку ініціатив для розвитку молодіжного футболу, підтримку жіночого футболу та інші програми.
  4. Ліцензування та фінансовий контроль: UEFA встановлює стандарти та здійснює контроль за ліцензуванням клубів та фінансовою стійкістю, щоб забезпечити економічну стабільність в футболі.
  5. Співпраця з футбольними асоціаціями: UEFA співпрацює з національними футбольними асоціаціями для забезпечення відповідності змагань та програм футбольних клубів та національних команд нормам та стандартам.

UEFA грає ключову роль у розвитку та сприянні футболу в Європі, її вплив і видимість великі завдяки проведенню престижних футбольних турнірів і встановленню високих стандартів в цій галузі.Related Post