Представник держдепу США Хізер Нойерт заявила, що Росія не мала ніяких підстав для рішення про висилку американських дипломатів і про закриття генконсульства в Санкт-Петербурзі. 

“Я хочу нагадати вам, що для російської відповіді немає виправдання. Наші дії були цілком продиктовані лише нападом (в Солсбері. – Ред.) На Сполучене Королівство, на британського підданого і його дочку”, – заявила вона на брифінгу в четвер.

“Як я розумію, Росія планує вжити заходів у відповідь проти 28 країн, країн, які висловили солідарність з Великобританією … Ми ще вивчаємо деталі прийнятих Росією заходів, і я скажу ще раз, що ми залишаємо за собою право на відповідь”, – зазначила Нойерт .

sprotyv.infohttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/Predstavytel-gosdepa-SSHA-Hyzer-Nojert.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/Predstavytel-gosdepa-SSHA-Hyzer-Nojert-150x150.pngKiev-TimeВійна з РосієюКриміналПолітикаСуспільствоВеликобританія,росія,СШАПредставник держдепу США Хізер Нойерт заявила, що Росія не мала ніяких підстав для рішення про висилку американських дипломатів і про закриття генконсульства в Санкт-Петербурзі.  'Я хочу нагадати вам, що для російської відповіді немає виправдання. Наші дії були цілком продиктовані лише нападом (в Солсбері. - Ред.) На Сполучене Королівство, на британського...| Київської області та України | Kiev Time