Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов повідомив про те, що в країні зайнято вже більш ніж половина ліжко-місць для пацієнтів з діагнозом COVID-19.

Станом на 5 жовтня, в лікарнях з коронавірусом перебувають 16 076 пацієнтів.

“Ця цифра збільшується щодня … Це свідчить про те, що кількість людей з протіканням хвороби у важкій або середньо-тяжкій формі зростає … У нас заповнюються ліжко-місця, на сьогодні це 53,9% в цілому по Україні”, – повідомив Степанов.

У зв’язку з негативною динамікою зростання кількості нових випадків зараження, Степанов підписав розпорядження про введення ще п’яти лікарень в різних регіонах до переліку тих, які приймають пацієнтів з COVID-19.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/03/Coronavirus-COVID-19-koronavirus-epidemiya-v-Ukrayini.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/03/Coronavirus-COVID-19-koronavirus-epidemiya-v-Ukrayini-150x150.jpgKievTime-HistoryЗдоров'якоронавірусМіністр охорони здоров'я України Максим Степанов повідомив про те, що в країні зайнято вже більш ніж половина ліжко-місць для пацієнтів з діагнозом COVID-19. Станом на 5 жовтня, в лікарнях з коронавірусом перебувають 16 076 пацієнтів. “Ця цифра збільшується щодня … Це свідчить про те, що кількість людей з протіканням хвороби у...| Київської області та України | Kiev Time