Київрада збільшила фінансування медзакладів в умовах боротьби з коронавірусом COVID-19, а медичні працівники, що працюють і працюватимуть із хворими на коронавірус отримають додаткове фінансування,

така інформація з`явилась на сторінці мера Києва Віталія Кличко у соцсережі facebook Кличко – мер.

“Друзі! За минулу добу в Києві вірус вразив ще 5 людей. Кількість киян, які мають підтверджений діагноз на коронавірус, сьогодні – 107.

Захворіли:
▫️4 чоловіки віком від 45 до 49 років
▫️1 жінка 55 років – медичний працівник.

Один з пацієнтів – в Олександрівській лікарні столиці. Інші – на самоізоляції, лікуються вдома під контролем лікарів.

По 1 випадку додалось в таких районах:
▫️Деснянському
▫️Оболонському
▫️Печерському
▫️Подільському
▫️Шевченківському.

На сьогодні експрес-тестами в столиці протестовано майже 1 900 киян. Лабораторно оброблено 813 зразків. Ще на дослідженні 218 зразків.

❗️Особливу увагу і додаткове фінансування отримають медичні працівники, що працюють і працюватимуть із хворими на коронавірус. На позачерговому засіданні Київрада збільшила фінансування медзакладів в умовах боротьби з COVID-19. На доплати столичним медикам виділили майже 894 млн грн.
Лікарі інфекційних відділень, де рятують і рятуватимуть киян від вірусу, отримуватимуть щомісяця доплату від 5 до 10 тисяч гривень. Уже з квітня”, – розповів Віталій Кличко.

мер Києва Віталій Кличко. Coronavirus COVID-19 Залишайся вдома
Мер Києва Віталій Кличко: #ЗалишайсяВдомаhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/03/mer-Kyyeva-Vitalij-Klychko.-Coronavirus-COVID-19-Zalyshajsya-vdoma.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/03/mer-Kyyeva-Vitalij-Klychko.-Coronavirus-COVID-19-Zalyshajsya-vdoma-150x150.pngadminВладаГолосіївський районДарницький районДеснянський районДніпровський районЗдоров'яКиївОболонський районПечерський районПодільський районСвятошинський районСолом`янський районСуспільствоШевченківський районCoronavirus,Coronavirus COVID-19,COVID-19,Анкара,Віталій Кличко,епідемія,Київ,коронавірус,мер Віталій КличкоКиїврада збільшила фінансування медзакладів в умовах боротьби з коронавірусом COVID-19, а медичні працівники, що працюють і працюватимуть із хворими на коронавірус отримають додаткове фінансування, - така інформація з`явилась на сторінці мера Києва Віталія Кличко у соцсережі facebook Кличко - мер. 'Друзі! За минулу добу в Києві вірус вразив ще 5 людей....| Київської області та України | Kiev Time