У Києві психологи почали надавати безкоштовну допомогу для громадян що на карантині від Coronavirus COVID-19

Безкоштовну психологічну допомогу  можуть отримати всі бажаючі.

Співробітники Інституту психології імені Г.С.Костюка Національної академії педагогічних наук України та Громадське об’єднання «Небокрай» разом розпочали спільний волонтерський проект психологічної підтримки громадян під час карантину.

Для дзвінків почала працбвати безкоштовна телефонна лінія з домашнього стаціонарного телефону: 0800308770.

«Звертайтесь до нас з психологічними проблемами, які пов’язані зі складнощами нинішнього періоду нашого життя і хвилюють вас зараз, такими, наприклад, як розгубленість, невпевненість, самотність, страх майбутнього, конфлікти в сім’ї та на роботі, гнів на себе та/або інших, непорозуміння з дітьми різного віку, проблеми в організації свого життя і життя сім’ї під час карантину, утрата смислу життя, та інші.

Ми будемо намагатися допомагати вам і підтримувати, настільки, наскільки це буде у наших силах!»

На сьогодні, 30.03.2020 в Україні на коронавірус Coronavirus COVID-19 захворіли більше 480 громадян, одужали — 6, померли 11.

 

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/03/Coronavirus-COVID-19.-U-Kyyevi-psyhology-pochaly-nadavaty-bezkoshtovnu-dopomogu-dlya-gromadyan-shho-na-karantyni.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/03/Coronavirus-COVID-19.-U-Kyyevi-psyhology-pochaly-nadavaty-bezkoshtovnu-dopomogu-dlya-gromadyan-shho-na-karantyni-150x150.jpgadminГолосіївський районДарницький районДеснянський районДніпровський районЗдоров'яКиївКиївська областьОболонський районПечерський районПодільський районСвятошинський районСолом`янський районСуспільствоШевченківський районCoronavirus,Coronavirus COVID-19,COVID-19,епідемія,карантин,коронавірус,пандемія,психологічна допомогаУ Києві психологи почали надавати безкоштовну допомогу для громадян що на карантині від Coronavirus COVID-19 Безкоштовну психологічну допомогу  можуть отримати всі бажаючі. Співробітники Інституту психології імені Г.С.Костюка Національної академії педагогічних наук України та Громадське об’єднання «Небокрай» разом розпочали спільний волонтерський проект психологічної підтримки громадян під час карантину. Для дзвінків почала працбвати безкоштовна...| Київської області та України | Kiev Time