Сб. Лип 13th, 2024

Ворог для організму людини: чому не можна вживати трансжири

Регулярне вживання продуктів із промислово обробленого м’яса – дуже небезпечна звичка. Такі продукти підвищують ризик розвитку раку шлунково-кишкового тракту. Наприклад, ризик колоректального раку (пухлини прямої кишки) підвищується на вісімнадцять відсотків (навіть якщо вживати лише п’ятдесят грамів такого м’яса на добу).Всім відомі та розповсюджені страви, насправді, можуть викликати проблеми зі здоров’ям. Наприклад, для багатьох звичний сніданок у вигляді яєчні з беконом – це просто забезпечення організму канцерогенами на цілий день. Замість бекону можуть бути ковбаси, сосиски, шинка – це все одно дуже шкідливо для здоров’я. Холестерин підвищується, ризик виникнення раку теж.

Небезпечні для здоров’я будь-які м’ясні продукти, виготовлені за допомогою соління, в’ялення, ферментації, копчення.

Що стосується приготування м’яса на грилі: це теж небезпечно для здоров’я. Такі страви сприяють утворенню сполук, які стимулюють розвиток процесів, що призводять до клітинних змін, асоційованих з онко.

Також небезпечною є їжа, яка містить трансжири. Це, наприклад, продукти, у склад яких входить маргарин.

Страви, які готуються за допомогою фритюру, треба теж значно обмежити. Такі продукти значно підвищують ризик виникнення окнології, діабету, а також хвороб судин та серця.Related Post