Чт. Лип 18th, 2024

Чим корисна рослинна їжа для організму людини

Фахівці з Медичної школи Бостонського університету у Сполучених Штатах Америки розповіли про користь рослинної їжі для серця. За їхними словами, саме рослинна їжа допоможє зміцнити серцево-судинну систему і забезпечити поліпшення самопочуття.

Про це повідомляє medfactor.com.ua.

Для відмінної роботи серця у свій рацион просто необхідно включити якомога більше ягодів, фруктів, овочів та цитрусових. А ось страви тваринного походження (творог, сир, молоко, кефір тощо) треба обмежити. Особливо, м’ясо. Рослинна дієта значно зменшує ризик виникнення проблем із серцем.

Фахівці провели медичне обстеження 2,5 тисячам людей. Після отримання результатів ехокардіографії, вони виявили, що люди, які вживають виключно рослинну їжу, мають набагато менше випадків хвороб серця, а також деменції.

Фахівці рекомендують з’їдати більше яблук – вони покращують пам’ять. Лікарі рекомендують вживати не менше 400 грамів овочів, фруктів та ягід на день.

Щоб почуватися добре та не навантажувати серце, необхідно якомога менше вживати ту їжу, яка приготована з використанням тваринного жиру. А ось різні горіхи, бобові, лляну та оливкову олію навпаки потрібно включити у свій раціон.Related Post