Земельну ділянку планують звільнити від забудови.

Колишньому керівнику київського комунального підприємства Плесо повідомили про підозру в незаконному будівництві в Гідропарку. Про це повідомляється на офіційному сайті прокуратури Києва.
Як зазначається, колишньому чиновнику, який надав в оренду своїй дочці ділянку на Броварському проспекті в межах Гідропарку, а потім сам побудував там будинок, повідомили про підозру.
“Зазначені землі відносяться до водоохоронної зони, на яких, відповідно до законодавства України, заборонено будь-яке будівництво”, – повідомили в прокуратурі.
Проти екс-чиновника порушено кримінальну справу. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Крім того, прокуратура готує позов про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки.


http://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/gydropark.jpghttp://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/gydropark-150x150.jpgadminЕкологіяКиївКриміналплессо,прокуратураЗемельну ділянку планують звільнити від забудови. Колишньому керівнику київського комунального підприємства Плесо повідомили про підозру в незаконному будівництві в Гідропарку. Про це повідомляється на офіційному сайті прокуратури Києва. Як зазначається, колишньому чиновнику, який надав в оренду своїй дочці ділянку на Броварському проспекті в межах Гідропарку, а потім сам побудував там будинок, повідомили про підозру. 'Зазначені землі...| Київської області та України | Kiev Time