Нд. Тра 26th, 2024

Чи плануються аварійні відключення в серпні розповіли в «Укренерго»

Попри складну ситуацію для енергетики у серпні, НЕК «Укренерго» не планує застосовувати аварійні відключення для споживачів.

Про це розповів голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький під час брифінгу в Медіацентрі Україна на Харківщині.

«Укренерго» не прогнозує застосування графіків аварійних відключень для споживачів у серпні, навіть попри те, що цей місяць буде важким для енергосистеми», – йдеться у повідомленні.

Як зауважив очільник НЕК, особливо важкими з точки зору навантаження на енергосистему будуть найближчі тиждень-два. Але в компанії розраховують впоратися з дефіцитом за допомогою імпорту електроенергії з Європи.

«Ми, як оператор, забезпечуємо технічну можливість імпорту. Вона сьогодні існує в обсязі 1200 МВт, це більше потужності одного атомного блоку», – зазначив Кудрицький.

Він також підкреслив, що ймовірність відключень в будь-якому регіоні напряму залежить від характеру та успішності атак ворога на енергетичну інфраструктуру.

Також в«Укренерго» пояснюють, що не можуть спрогнозувати ймовірність блекаутів або відключень узимку, оскільки це залежить від російських атак, але запевняють, що ретельно готуються до «найгіршого сценарію».Related Post