Сб. Тра 18th, 2024

“Укренерго” відзвітувало про підготовку до опалювального сезону: чи будуть вимкнення світла

ЕнергетикаЕнергетика

В “Укренерго” відзвітували про підготовку до майбутнього опалювального сезону 2023-2024, а також розповіли про ймовірні ракетні атаки окупантів по енергетичних об’єктах України.

Про це розповів голова правління компанії Володимир Кудрицький.

За його словами, якщо атак не буде, у НЕК “Укренерго” чітко розуміють як покривати збільшене споживання енергії взимку. Але, у випадку ракетних атак, ситуація буде змінена. Він наголосив, що там готуються до найгірших та найскладніших сценаріїв, а саме, повторення атак 2022 року. Таким чином, активно готуються резервні схеми живлення споживачів, запас обладнання та матеріалів тощо.

Він наголосив, що “Укренерго” виконала понад дев’яноста відсотків робіт, які були заплановані до початку опалювального сезону 2023-2024. Наразі триває робота, яка передбачає замовлення обладання та доставку його в Україну. Насамперед, мова йде про трансформатори.

Також, НЕК “Укренерго” закликає жителів України теж готуватися до зими, а саме, споживати електроенергію ощадливо, щоб пом’якшити споживання. Починати треба вже з листопада.

Володимир Кудрицький порадив людям перевірити свої генератори, а також утеплити своє житло, якщо це можливо. Також українцям варто дізнатися про найближчі “Пункти незламності”.

Вимкнення світла

НЕК “Укренерго” не очікує дефіциту електроенергії у вересні та жовтні 2023 року. Але це можливо тільки у тому разі, якщо окупанти не будуть обстрілювати українську енергосистему.

Володимир Кудрицький зазначив, що ризик того, що загарбники будуть цілити у енергооб’єкти України, дуже високий.

Також посадовець зазначив, що українці вже знають, що такє обстріли, тому що минулого сезону росія випустила 1200 ракет по енергосистемі України. Тому, за його словами, здивувати Україну буде складно.

Він зазначив, що цього року ППО підготовлені краще, тому ситуація має бути легше.Related Post